امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت : ۵:۲۰ PM
معاون امور شهرستان های پلیس آگاهی استان مازندران خبر داد

دستگیری سارقان آپارتمان های خالی از سکنه در ساری

سرقت+عبارت
    -     کد خبر: 34516
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۸/۱۵|۰۹:۱۰
سرویس : جامعه >> شهری
معاون امور شهرستان های پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری ۲ سارق آپارتمان های خالی از سکنه با ۱۹ فقره سرقت در ساری خبر داد .

عبارت: سیدجعفر ساداتی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل آپارتمانی خالی از سکنه در ساری، موضوع در دستور کار اداره مبارزه با سرقت این پلیس قرار گرفت . 

وی تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت، با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه سارقان را شناسایی کردند . 

ساداتی با بیان اینکه سارقان که پس از اطمینان از خالی بودن برخی از منازل آپارتمانی مورد هدف آنان، با تخریب درب و سایر شگردهای حرفه ای، اقدام به سرقت اجناس گران قیمت از این منازل می کردند در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند، یادآور شد:متهمان در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 19 فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند . 

وی  از دستگیری 3 مالخر اموال مسروقه که با متهمان همکاری داشتند در این عملیات خبر داد و خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند . 

معاون امور شهرستان های پلیس آگاهی استان مازندران افزود: شهروندان ضمن نصب حفاظ مقاوم بر روي ديوارها و پنجره‌های منزل خود، به هنگام ترک منزل برای مدت های طولانی ، آن را به قفل های مطمئن و شب بند مجهز کرده و حتی المقدور از همسايگان و اقوام مورد اطمينان برای مراقبت از منزلشان کمک بگیرند. /ایسنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال