امروز : یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۳۲ PM
اختصاصی
شاعری در گفتگو با عبارت:

بهتر است اسم راهروهای مجلس را «کریدورلابی» بگذاریم/با مدیران فشل کار پیش نمی رود

بازدید علی محمد شاعری؛ نماینده شرق مازندران و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از دفتر مرکزی عبارت+عبارت
    -     کد خبر: 34549
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۸/۲۰|۰۸:۰۸
سرویس : سیاست >> مجلس
نمایندگانی که مدام در حال لابی کردن هستند در واقع اصلا به وظیفه اصلی خود نمی رسند ضمن اینکه این تصور را در دولت ایجاد می کنند که می توان به راحتی از سد سوالات و نظارت های مجلس گذشت.

عبارت ـ گروه سیاسی: علی محمدشاعری نماینده شرق مازندران در گفتگو با عبارت با انتقاد از گسترش کمی و کیفی لابی گری در مجلس این رفتار را دون از شان خانه ملت دانست و گفت: مردم به نمایندگانی که امضایشان را پس می گیرند بدگمان می شوند و اگر همینطور پیش برود باید اسم راهروهای مجلس را «کریدورلابی» گذاشت.

نماینده شرق مازندران تصریح کرد: نمایندگانی که مدام در حال لابی کردن هستند در واقع اصلا به وظیفه اصلی خود نمی رسند ضمن اینکه این تصور را در دولت ایجاد می کنند که می توان به راحتی از سد سوالات و نظارت های مجلس گذشت.

شاعری با بیان اینکه فکرش را نمی کرد وزیر کار رای بیاورد گفت: متاسفانه وعده های شهرستانی وزرا و معاونینشان به نمایندگان نظر برخی از آنها را عوض می کند که این برای کلیت مجلس خوب نیست.

به گزارش عبارت؛ عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی افزود: امروز بیش از هرزمان دیگری نیازمند مدیرانی در طرازانقلاب هستیم که با روحیه و مدیریت جهادی و تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر در برابر موانع و مشکلات ایستادگی کنند. این یعنی با مدیران فشل کار پیش نمی رود.

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال