امروز : جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۴:۲۹ PM
ولیپور در جلسه شورای آموزش و پرورش قائمشهر:

دانش آموزان را از برکه کتابخانه های مدرسه ای به دریای بی کران کتابخانه های عمومی برسانیم

آرزو ولیپور+عبارت
    -     کد خبر: 34687
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۸/۲۴|۱۶:۵۵
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر به مناسبت هفته کتاب با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران برگزار شد.

عبارت: آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در این جلسه که با حضور آیت الله معلمی، امام جمعه قائمشهر و عضو مجلس خبرگان رهبری، محمدی فرماندار و سایر مدیران برگزار شد، با قدردانی از همت بالای مسئولین شهرستان قائمشهر در همکاری با کتابخانه های عمومی، نقش ویژه معلمان را در ارتقاء فرهنگ مطالعه مفید یادآور شد و اظهار داشت: یکی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی، ایجاد زنگ مطالعه در مدارس بوده است که امیدواریم این رهنمود به مرحله اجرا در آید.

وی افزود: مطالعه کتاب های غیر درسی باید مطابق علاقه کودک باشد تا دانش آموزان حین تحصیل، به مطالعه کتاب های غیر درسی هم بپردازند و علاقه به مطالعه در آنها از کودکی ایجاد شود که مطمئنا باعث رشد تحصیلی هم خواهد شد.

ولیپور با اشاره به فعالیت کتابخانه های مدارس، افزود: وجود این کتابخانه ها حتما مفید و موثر است اما حضور کتابداران و مشاوره مطالعاتی آنها در کتابخانه های عمومی و تعداد بیشتر کتاب های مناسب و وجود بخش ویژه کودک و نوجوان از عواملی است که حضور دانش آموزان در کتابخانه های عمومی را ضروری می کند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی در پایان اذعان داشت: دانش آموزان را از برکه کتابخانه های مدرسه ای به دریای بی کران کتابخانه های عمومی برسانیم تا آینده روشن تر با جهانی بزرگ تر را برایشان ترسیم کنیم.

در پایان از سوی امام جمعه، فرماندار و سرپرست اداره آموزش و پرورش قائمشهر با اهدای لوح سپاس از زحمات مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قدردانی شد.

 
 
 
 
 
 
 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو