امروز : یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۷:۳۳ PM
اختصاصی
مراسم معارفه مدیرکل جدید صداوسیمای مازندران+تصاویر

ابراهیمی حکمش را از حسین زادگان گرفت/ چه کسانی به مراسم دعوت شدند/ دکتر هادی ابراهیمی را بهتر بشناسید

مراسم معارفه هادی ابراهیمی مدیرکل صداوسیمای مازندران+عبارت
    -     کد خبر: 35134
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۹/۱۱|۲۲:۳۲
عبارت: دارابی معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما، حسین زادگان استاندار مازندران، رضایی فرماندار و عبوری شهردار ساری، دادستان مرکز استان و مسئولان و مدیران کل استانی از مهمانان اصل این مراسم بودند.

عبارت ـ گروه فرهنگ و هنر: مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید صداوسیمای مرکز مازندران در سالن همایش‌های اداره کل صداوسیما در مرکز استان برگزار شد.

دارابی معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما، حسین زادگان استاندار مازندران، رضایی فرماندار و عبوری شهردار ساری، دادستان مرکز استان و مسئولان و مدیران کل استانی از مهمانان اصل این مراسم بودند.

دارابی در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل مرکز مازندران گفت : يكی از دستاورد های ٤٠ ساله انقلاب جايگاه و تشخص زنان است، انقلابی كه عمران، آبادانی، آزادی، حق رای و امنيت مثال زدنی را به ارمغان آورد و ۴۰ سالگی انقلاب فرصت خوبی برای بیان خدمات نظام به مردم است.  وی افزود : صدا و سیما به مناسبت چهل سالگی انقلاب برنامه ها برنامه های مفصلي تدارك ديده است، از جمله برنامه 'كارنامه' كه در آن تمامی استانداران از ابتدای انقلاب تاکنون با حضور در صدا و سیما از خدمات، تلاش ها و با هم بودن برای موفقيت خواهند گفت. 

معاون امور  استانهای صدا و سیما افزود :همه وزرای بعد انقلاب در برنامه چهل به علاوه يك در شبكه ملی يك جمع خواهند شد و از خدمات و تلاش های خود خواهند گفت تا خواب پريشانی كه دشمن برای اين مرز و بوم ديده از خيال شوم شان دور شود.  دارابی گفت : رسانه بايد حامی و همراه دولت باشد و در اين راه به دولت و مسئولان اجرايی كمك كنند چون مشكلات زياد است وظيفه رسانه نمايش همه مشكلات و ظرفيت ها بدون كم و كاست و بزرگنمايی است. 

وی  افزود : جوانان باید مدیریت را به دست بگیرند تا انقلاب به دست صاحب اصلی آن حضرت مهدی (عج) تقدیم شود. 

دارابی با قدرداني از عملکرد علی صادق مقدسی گفت : مدیری  با تجربه و با برنامه در هر جایی که کار کرده است کارنامه موفقی داشته است . آقای مقدسی جز ۵ مدیر برتر در  استانها هستند , همچنین هادی ابراهیمی را با تجربه و فرزند استان پر تلاش و جهادی معرفی کرد

استاندار مازندران: 

انتخاب ابراهیمی هوشمندانه بود و غنیمت است


احمد حسین زادگان استاندار مازندران نیز در این مراسم گفت: مدیرانی مانند آقای مقدسی که در تمام دوران خدمت خود در مازندران انسان صادق و پرتلاشی بودند، به واقع نادر هستند.

وی افزود: انتخاب هادی ابراهیمی هوشمندانه بود و از آنجا که ایشان از هر جهت با بافت سیاسی و اقتصادی و اجتماعی آشنا هستند، شایسته بود.حسین زادگان گفت: ابراهیمی خبرنگار بوده و سال‌ها کار در عرصه‌های مختلف را تجربه کرده است و این بزرگترین ویژگی ایشان است.

وی افزود: انتخاب هوشمندانه ابراهیمی با توجه به اینکه کشور در شرایط حساسی قرار دارد و بزرگترین وظیفه هر ارگانی افزایش رضایتمندی مردم است، بسیار ارزشمند است.

استاندار مازندران گفت: دشمن در ردای گوناگون از جمله فضای مجازی سعی در ناامیدی و تخریب نظام اسلامی است، اما با توجه به درایت مدیران صدا و سیما و همیت شکل گرفته نسبت به این ناجوانمردی و توطئه از این مرحله با موفقیت گذر خواهیم کرد.

حسین زادگان با بیان اینکه صدا و سیما پل ارتباطی مناسبی بین مردم و حکومت و مشاور امینی برای دستگاه‌های اجرایی است، گفت: انتخاب دکتر ابراهیمی در شرایط اجتماعی و سیاسی کنونی، با توجه به سابقه رسانه‌ای و سیاسی وی انتخاب هوشمندانه و برای استان غنیمت است.


استاندار مازندران افزود: مهمترین اولویت دستگاه‌های اجرایی افزایش سطح رضایتمندی و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی با صدا و سیما برای دست یابی به این هدف ضروری است.

وی با بیان اینکه صدا و سیما میتواند حلقه اتصال وحدت جریان‌های سیاسی باشد، گفت: صدا و سیما رقبایی در فضای مجازی دارد که از طرف دشمنان با هدف سرنگونی نظام هدایت می‌شود و صدا و سیما باید مورد حمایت جدی دستگاه‌های اجرایی باشد.

حسین زادگان افزود: بخشی از موفقیت حاصل شده در مرکز صدا و سیما را مدیون تلاش مقدسی هستیم و ایشان حالا در استانی بزرگتر وظیفه سنگین‌تر بر دوش اوست که برای ایشان موفقیتی بزرگ را خواستاریم.

وی گفت: وظیفه رسانه انعکاس دقیق و صحیح ظرفیت و مشکلات بدون تحریف، غلو یا کوچک نمایی است و جایگاه بزرگ صدا و سیما می‌تواند به پیشرفت استان خصوصا در جذب سرمایه و توسعه در زمینه گردشگری کمک کند.


استاندار مازندران از تلاش همه جانبه و شبانه روزی صادق مقدسی تشکر کرد و برای مدیرکل جدید هادی ابراهیمی ابراز موفقیت کرد.

مقدسی:

اکنون فضا برای کار تیمی و همکاری آماده است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان علی صادق مقدسی مدیرکل پیشین صداوسیمای مرکز مازندران در مراسم تودیع و معارفه که با حضور علی دارابی معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، گفت: همیت و همکاری در مازندران محسوس است و اکنون فضا برای کار تیمی و همکاری آماده است.


وی افزود: کار زمین مانده کم نیست و همیت و تلاش مسئولان می‌طلبد تا عقب ماندگی جدی این استان را کم کنند.

صادق مقدسی ثبات قدم و رشادت‌های شهید ییلاقی را ستود و گفت: امثال شهید ییلاقی با دیدن همه ملایمات پا پس نکشید و الگوی تمام معنا بود و از آنجا که در آستانه چهلمین سال انقلاب اسلامی هستیم برشمردن خصوصیات منحصر به فرد آن‌ها را باید سرلوحه کار قرار گیرد.
وی افزود: به مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز مازندران تبریک می‌گویم و ایشان فرزند همین استان است و شناخت کافی و لازم را از این خطه دارد.

مدیرکل پیشین صداوسیمای مرکز مازندران گفت: با توجه به شناختی که از سابقه و توانایی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز مازندران دارم، آینده را روشن می‌بینم.

ابراهیمی : رسانه اتاق فکر استان خواهد بود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما دکتر هادی ابراهیمی مدیر کل جدید صدا و سیما مرکز مازندران در این مراسم گفت : دشمن با سنگ اندازی و تحریم قصد اخلال در نظام و کشور را دارد اما ثبات قدم مردم و مسئولان کشور را به سرمنزل مقصود خواهد رساند.

وی افزود : شیوه برنامه ریزی محتوایی صدا و سیما در تولید برنامه ها به مناسبت چهل سالگی انقلاب برگرفته از رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

ابراهیمی با بیان اینکه برنامه ها در صدا و سیما مازندران در چارچوب اطلس فرهنگی استان تهیه خواهد شد , گفت : اطلسی که بخشی از آن به موقعیت جغرافیایی و بخشی به حوزه های گردشگری و فرهنگی اختصاص دارد.

مدیر کل جدید مرکز مازندران در ادامه افزود : رسانه اتاق فکر استان خواهد بود و از تمام ظرفیت رسانه استانی برای توسعه و همکاری با استانداری و دستگاههای اجرایی استفاده خواهد شد.

وی نقد منصفانه و دفاع واقع بینانه، ارتقا مفاهیم دینی، بسط گفتمان الگوی اسلامی ایرانی برای توسعه و پیشرفت، ترویج هنر و سنت بومی سیاست رسانه استانی خواهد بود.

مدیران صداوسیمای مازندران از ابتدا تا امروز

به گزارش تسنیم؛ مهدی حسینیون نخستین مدیرکل صداوسیمای مازندران بود که از سال ۱۳۵۷ تا ۵۸ در ساری خدمت کرد.

پس از او مصطفی ایزدی از سال ۵۹ تا ۶۰، چند ماه در این مرکز ماند.

سومین مدیرکل سیدمحمود کاظمی شیخ شبانی، بین سال‌های ۱۳۶۰ تا ۶۲  بود.

سپسحسن رشیدی که در سال‌های ۶۲ تا ۶۳ مدیرکل مرکز مازندران بود.  منوچهر طاهایی دو مرتبه مدیرکل شد. او ابتدا بین سال‌های ۱۳۶۳ تا ۱۳۶۹ و سپس در سال‌های ۱۳۷۱ تا ۷۳ مدیرکل مازندران بود.

علی اصغر مینایی هم دوبار به مازندران آمد. نخستین بار در سال‌های ۱۳۶۱ و ۶۲ و بار دوم در سال‌های ۱۳۷۳ تا ۷۸. 

محمد سادات طوسی نیز مدیرکل دیگری بود که بین سال‌های ۱۳۶۹ تا ۷۱ خدمت کرد.

سید رمضان شجاعی نماینده سابق ساری نیز در سال‌های ۱۳۷۸ تا ۸۶  مدیرکل صئاوسیمای مرکز مازندران بود.

 بعد از او بهرام حمیدی بین سال‌های ۱۳۸۶ تا ۹۳ این پست را در اختیار داشت و نهایتا صادقعلی مقدسی بعد از حدود ۴ سال این مسدولیت را امروز به ابراهیمی سپرد

 

مدیرکل جدید صداوسیمای استان را بهتر بشناسید

به گزارش عبارت؛ دکتر هادی ابراهيمي استاديار و عضو هيئت علمي دانشكده فلسفه رسانه، متولد۱۳۵۳ روستاي کياپي ساري است.

او ابتدا مدير واحد آموزش وتحقيقات صدا و سيماي مازندران بود .چند ماهي نيز فرماندار تنکابن در دولت نهم را به عهده داشت.

سپس ۱۸ مهرماه سال ۱۳۸۸ و در ماه های آغازین دولت دوم احمدی نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران شد و نهایتا تنها چندماه پس از مدیرکلی در ارشاد و پس از انتصاب جواد قناعت به سمت استاندار گلستان، هادی ابراهیمی  از سوی سیدعلی اکبر طاهایی استاندار جدید مازندران به سمت معاونت سیاسی امنیتی استانداری منصوب شد و به عمارت سبزه میدان ساری رفت تا جوان ترین معاون سیاسی بعد از انقلاب در استان لقب بگیرد.

او با پایان دولت احمدی نژاد از مناصی دولتی کناره گرفت و بر ملاحث آکادمیک متمرکز شد و هرزگاهی مقالاتی چالش آفرین و بحث براگیز منتشر کرد تا توجه نخبگان اصولگرا را به خود جلب کند. 

او حالا به خانه خودش بازگشته و باید دید انتصاب یک نظریه پرداز حوزه فرهنگ و رسانه چه تغییری در فضای راکد و تکراری شبکه طبرستان و رادیو مازندران ایجاد خواهد کرد.

 

عبارت این انتصاب را به جناب آقای دکتر هادی ابراهیمی تبریک می گوید و برایشان در این مسئولیت آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال