امروز : شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۱۶ AM
اختصاصی عبارت
تائید دستگیری یکی از مدیران کل مازندران توسط سربازان گمنان امام زمان؛

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران: بازداشت تائید شده اما نام و مسئولیت مدیر اعلام نشده است/ رسانه ها از گمانه زنی پرهیز کنند

دستگیری یکی از مدیران کل مازندران+عبارت
    -     کد خبر: 35139
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۹/۱۲|۱۰:۲۲
سرویس :
درباره دلیل دستگیری این مدیرکل هنوز اطلاعاتی در دست نیست اما به نظر می رسد ردپای تخلفات مالی در این پرونده وجود دارد.

عبارت‌ـ گروه سیاسی: یکی از مدیران کل دستگاه های اجرایی مازندران توسط سربازارن گمنان امام زمان دستگیر شده و بر اساس اخبار رسیده به عبارت هم اکنون در بازداشت به سر می برد.

گفته شده او در یکی از ادارات شهرستانی خود بازداشت شده است. 

به گزارش عبارت درباره دلیل دستگیری این مدیرکل هنوز اطلاعاتی در دست نیست اما به نظر می رسد ردپای تخلفات مالی در این پرونده وجود دارد.

احمد مظفری؛ مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مازندران در گفتگو با عبارت در همین رابطه گفت: با سوالی که از نهادهای امنیتی پرسیدیم دستگیری یکی از مدیران کل استان تائید شده است.

وی در پاسخ به این سوال که نام این مدیر و دستگاه مطبوع وی چیست گفت: فعلا نامی از این مدیر و مسئولیت او برده نشده است و هنوز پرونده در مرحله تحقیقات و بررسی است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مازندران از رسانه ها خواست از گمانه زنی پرهیز کنند و افزود: از همه فعالان عرصه رسانه می خواهیم به اخبار حاشیه ای و خارج از منابع رسمی توجه نکنند و تنها اخبار موثق و تائید شده را منتشر نمایند.

 

استفاده از مطلب با ذکر نام عبارت مجاز است.

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال