امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱:۱۱ AM
اختصاصی
فتوتیتر عبارت

دکتر هادی ابراهیمی؛ مدیرکل جدید صداوسیمای استان مازندران را بهتر بشناسید

دکتر هادی ابراهیمی؛ مدیرکل جدید صداوسیمای استان مازندران+عبارت
    -     کد خبر: 35144
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۹/۱۲|۱۴:۱۳
دکتر هادی ابراهيمي مدیرکل جدید صداوسیمای مازندران ۴۴ ساله و ساروی است. او استاديار و عضو هيئت علمي دانشكده فلسفه رسانه است و در کارنامه اش معاونت سیاسی و امنیتی استانداری مازندران نیز دیده می شود.

عبارت ـ گروه فرهنگ و هنر: دکتر هادی ابراهيمي استاديار و عضو هيئت علمي دانشكده فلسفه رسانه، متولد۱۳۵۳ روستاي کياپي ساري است.

او ابتدا مدير واحد آموزش وتحقيقات صدا و سيماي مازندران بود .چند ماهي نيز فرماندار تنکابن در دولت نهم را به عهده داشت.

سپس ۱۸ مهرماه سال ۱۳۸۸ و در ماه های آغازین دولت دوم احمدی نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران شد و نهایتا تنها چندماه پس از مدیرکلی در ارشاد و پس از انتصاب جواد قناعت به سمت استاندار گلستان، هادی ابراهیمی از سوی سیدعلی اکبر طاهایی استاندار جدید مازندران به سمت معاونت سیاسی امنیتی استانداری منصوب شد و به عمارت سبزه میدان ساری رفت تا جوان ترین معاون سیاسی بعد از انقلاب در استان لقب بگیرد.

او با پایان دولت احمدی نژاد از مناصب دولتی کناره گرفت و بر مباحث آکادمیک متمرکز شد و هرزگاهی مقالاتی چالش آفرین و بحث برانگیز منتشر کرد تا توجه نخبگان اصولگرا را به خود جلب کند. 

او حالا به خانه خودش بازگشته و باید دید انتصاب یک نظریه پرداز حوزه فرهنگ و رسانه چه تغییری در فضای راکد و تکراری شبکه طبرستان و رادیو مازندران ایجاد خواهد کرد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

حامی
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
چرا به وعده های خودتان عمل نکردید و ساکت شدید؟ موضوعی را به نام تیموریسم نوشته بودند و قول انعکاس آن به وزیر و پیگیری موضوع را داده بودید ولی ناگهان به سرعت عقب نشستید و هیچ گزارشی از نتیجه پیگیری های خود را ندادید. یادتان باشد که تیموری یکی یکی مهره های اصلاح طلبان را نابود کرده است و آنها را به داخل دفتر کارشان هدایت کرده تا مهره های رئیس مسئله دار اسبق چهره نمایی کنند. خاطر جمع باشید به رنجبر و بابایی زاد هم رحمی نخواهد داشت و خیلی زود به حساب آنها هم خواهد رسید.