امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت : ۹:۳۸ AM
روحانی در شاهرود:

ناچاریم آب خزر را منتقل کنیم/ مشکلات انتقال ‌آب از شمال به سمنان از نظر دولت حل شده است

روحانی+عبارت
    -     کد خبر: 35166
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۹/۱۳|۱۱:۱۲
سرویس : سیاست >> دولت

عبارت ـ گروه سیاسی: حسن روحانی امروز در دیدار مردمی و سفر استانی اش به سمنان در جمع مردم شاهرود رسما اعلام کرد که دولت قصد دارد آب خزر را به سمنان منتقل کند.

وی اعلام کرد نمی گذاریم ضربه ای به محیط زیست مازندران وارد شود. از فردا هر سرمایه گذاری بخواهد آب شمال را به سمنان منتقل کند دولت آماده گی دارد  در مدتی کوتاه همه کارها را جلو ببرد و مجوز های لازم را صادر کند.

 

با این حساب روحانی رسما پروژه نیمه کاره احمدی نژاد را در دستور کار قرار داد و در استانی که در آن زاده شده است اعلام کرد که دولت حتما آب خزر را منتقل می کند.

اینکه رییس جمهور از توافق با محیط زیست خبر داده معلوم نیست چرا نتیجه تحلیل ها و بررسی های گزارش مرکز پژوهش های مجلس به از بحران زا بودن این انتقال آب خبر می دهد.

بی شک اظهارات امروز روحانی و و وعده ای که به سرمایه گذاران انتقال آب داد با مخالفت جدی در مازندران موجه خواهد شد.

همانگونه که نماینده ولی فقیه در سمنان خواهان انتقال آب مازندران به این استان شده است، نماینده ولی فقیه در مازندران نیز موافق با این انتقال نیست.

از طرفی تمامی نمایندگان مازندران بارها اعلام کرده اند که با این طرح مخافند و برای اثبات ادعای خود به تحقیقات معتبر دانشگاهی و آمایش سرزمین ارجاع داده اند.

 

عبارت به زودی پرونده ای ویژه در این رابطه منتشر خواهد کرد.

 

اخبار مرتبط
لاشکی: بالاخره بعد از ۴۰ سال استانداری به ساری رسید/ یوسف نژاد: برخی مدیران ضعیف اند و باید بی‌تعارف برکنار شوند/‌ اسماعیلی: معضل زباله و فاضلاب جدی است از قول من تیتر بزنید انتقال آب خزر به سمنان قطعی است/آب شرب سالم و پایدار تا تابستان ۹۹ به سرخه می رسد مخالفت مجلس با انتقال آب خزر/ از شر «بند ح» خلاص شدیم خطر شوری آب های زیرزمینی جدی است/درباره انتقال آب خزر نظر نمی دهم/ مدعی هستیم پرکارترین دستگاهیم/آیندگان ما را قضاوت می کنند طرحی که هزینه مطالعات اولیه اش ۲۲ برابر بودجه عمرانی مازندران است/ آقای استاندار چرا دروغ گفتید؟ عمیقا از موضوع انتقال آب دریای خزر و زباله استان نگرانیم اولتیماتوم نانواکناری : غائله درست نشود نظر جالب نماینده بهشهر درباره انتقال آب دریای خزر و منطقه آزاد تجاری مازندران طرحی که هزینه مطالعات اولیه اش ۲۲ برابر بودجه عمرانی مازندران است/ آقای استاندار چرا دروغ گفتید؟ چهره های سرشناس دانشگاهی دست به قلم شدند/از زرنگی استاندار سمنان تا گل به خودی استاندار مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال