امروز : یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۱۴ PM
با کمک اعضا هیئت علمی و دانشجویان نیکوکار انجام شد:

آزادی ۳ زندانی مالی در جشن گلریزان کانون دانشجویی خیریه نهال دانشگاه علوم پزشکی مازندران

ب
    -     کد خبر: 35209
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۹/۱۴|۱۳:۲۲
به همت کانون دانشجویی خیریه نهال دانشگاه علوم پزشکی مازندران مراسم جشن گلریزان در سالن مصباح مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) در ساری برگزار شد.

عبارت: در این مراسم که با حمایت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد دکتر حسین رنجبران قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و معاون امور اجتماعی این دانشگاه و نماینده مجمع خیرین استان سخنرانی کردند.

در این جشن که با حضور جمع کثیری از خیرین و رئیس ستاد دیه استان و دانشجویان دانشگاه برگزار شد، ضمن اجرای برنامه های متنوع از جمله استنداپ کمدی با اجرای ابوطالب حسینی، موسیقی و مسابقه دانشجویی، کيک مراسم نيز توسط يکي از نوجوانان مبتلا به سرطان در حال بهبودي و با شور و وجد دانشجويان بريده به مراکز توانبخشي مهرگان اهدا شد.

در پایان با مشارکت اعضا هیئت علمی و دانشجویان نیکوکار در این جشن مبلغ دویست میلیون ریال برای کمک به آزادی سه نفر از زنان سرپرست خانوار مرتکب جرایم مالی غیر به ستاد دیه استان مازندران اهدا کردند .

در پایان "غمگسار" رئیس ستاد دیه استان مازندران، ضمن تقدیر از عوامل اجرایی برنامه و دانشجویان شرکت کننده در در این گلریزان، گفت: نتیجه آزادی زندانیان مذکور به صورت کتبی به دانشگاه اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال