امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت : ۹:۳۰ AM
اختصاصی عبارت
حسین زادگان؛ استاندار مازندران در مراسم معارفه اش:

امید اجتماعی تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی/ مدیران استان برنامه صد روزه اعلام کنند

حسین زادگان+عبارت
    -     کد خبر: 35227
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۹/۱۵|۱۲:۰۴
سرویس : سیاست >> دولت
استاندار مازندران گفت: امید اجتماعی تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی شعار بنده در استانداری مازندران خواهد بود. بوروکراسی ما و برخی مشکلات اجتماعی و معیشتی انکار ناشدنی است. صیانت از حقوق مردم و تکریم ارباب رجوع باید در صدر رفتارهای ما باشد.

عبارت   گروه سیاسی: احمد حسین زادگان؛استاندار مازندران: چند روز پیش عیادت جانبازی رفتیم که امروز به درجه رفیع شهادت نائل آمد و از شما می‌خواهم برای شادی روح ایشان و همه شهدا فاتحه بخوانید.

وی افزود: از همه متشکرم به ویژه جناب آقای ریس جمهور که به بنده اعتماد کردند و از آقای مهندس اسلامی هم بسیار متشکرم.

قدردان آیت‌الله طبرسی هستم که همواره از استانداران حمایت کردند و از بنده هم حمایت کردند.

استاندار مازندران گفت: از نمایندگان محترم مازندران ممنونم که با 12 امضا از بنده حمایت کردند. امیدارم با کمک همه مازندران را به جایگاه واقعی اش برسانیم.

حسین زادگان افزود: کلید واژه اصلی این مراسم رهایی از واگرایی و ضرورت همگرایی است.

خوشبختانه بسیاری از ریل گذاری ها انجام شده و از این نظر کار بنده آسان است و با یک نظام پیشنهادی این راه را ادامه می‌دهیم.

به گزارش عبارت وی تاکید کرد:  واگرایی در مردم نیست و این مشکل مسوولان است. شاید تعصبات مانع این همدلی بود.اگر بین نمایندگان و استاندار اختلاف می‌افتد باید دید اصل مشکل کجاست.

حسین زادگان افزود : اگر برنامه و الگویی بین خودمان باشد هیچ اختلافی نخواهد بود و هرکسی شرح وظایفی دارد که اگر به حیطه وظایف خود آگاه باشیم اختلافی پیش نخواهد آمد.

آسیب شناسی درست و استفاده از روابط می‌تواند اختلافات را کنار بزنیم.

استاندار مازندران ادامه داد: باید فاصله ها را برداشت. باید همه مدیران مازندرانی چه بومی و چه ساکن جای دیگری می‌توانند نظراتشان را مطرح کنند.

بنده خواسته‌ام اولویت های عمرانی استان را مشخص کنند تا آقای مهندس اسلامی به ما کمک کنند.

استاندار مازندران گفت: امید اجتماعی تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی شعار بنده در استانداری مازندران خواهد بود. 
بوروکراسی ما و برخی مشکلات اجتماعی و معیشتی انکار ناشدنی است.  صیانت از حقوق مردم و تکریم ارباب رجوع باید در صدر رفتارهای ما باشد.

به گزارش عبارت حسین زادگان ادامه داد: در حوزه تدبیر و تلاش اقتصادی به حوزه ظرفیت های موجود توجه جدی شود.

چند روز پیش که به بندر امیر آباد رفتیم واقعا ظرفیت ها بسیار عالی بود و باید با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی تمام این داشته ها و پتانسیل ها را فعال کنیم. 
توسعه اقتصاد صادراتی و تقویت تجارت داخلی باید در کنار هم رشد کنند. تدبیر اقتصادی یعنی ظرفیت های موجود را حفظ کنیم و برای رشد بیشتر تلاش کنیم. 

وی افزود: بالاخره شعار این دولت اعتدال است و همه از موافقان تا مخالفان باید این را بپذیرند و جریان های معتدل سیاسی می‌تواند در بدنه دولتی حضور داشته باشد.نماینده ولی فقیه، رسانه و تشکل ها را باید جدی گرفت. 
باید و من حتما از رسانه ها حمایت میکنم چون واسطه ما و مردم هستند.

به گزارش عبارت استاندار مازندران در ادامه توقعاتش را از مدیران بدین شرح اعلام کرد و گفت : توقع من این است که همه دستگاه های اجرایی یک برنامه صد روزه برای بنده بفرستند که شامل کارهای فوق العاده باشد. 
بازدیدهای سرزده را هم من خواهم داشت و هم معاونان. بازرسی های حقوق شهروندی هم حتما انجام خواهد شد. 
رسانه ها ارتباط نزدیک بگیرند و مدیران حق شکایت از هیچ رسانه‌ای را ندارند مگر موضوع خیلی جدی باشد. نظام پیشنهادات را راه بیاندازید. 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

سلطانی
پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
خخخخخ ، مگه‌میخواد کاندیدای رییس جمهوری بشه شعار میده!!!! والا روحانی هم همین شعارهارو داد اینم شد وضعش که حتی ننه جون اصلاح طلبا هم چشم دیدنش رو‌نداره...