امروز : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۶:۴۶ PM
آیت الله توکل؛ عضو مجلس خبرگان در نشست با نیروها و تشکل‌های انقلابی بابل:

به «نجفی» گفتم رای اول شما دو روزه و سلبی بود/ هرکس بخواهد در بابل کنسرت برگزار کند تودهنی می خورد/ اعضای شورای شهر بابل آبروی یک شهر را بردند

آیت الله توکل+عبارت
    -     کد خبر: 35797
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۷|۲۰:۳۵
نشست نیروها و تشکل‌های انقلابی با آیت‌الله سیدرحیم توکل عضو مجلس خبرگان رهبری برگزار شد و وی همچون همیشه به برگزار نشدن کنسرت تا به امروز در بابل افتخار کرد و ضمن تهدید هرکسی که بخواهد به فکر برگزاری کنسرت در این شهر باشد گفت با ‌آنها برخورد قاطعی خواهد شد.

عبارت: نشست نیروها و تشکل‌های انقلابی با آیت‌الله سیدرحیم توکل عضو مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.

آیت‌الله توکل در این نشست اظهار کرد: باید زمان‌شناس بود، زمان‌شناسی در این است که بدانیم کارها را باید در زمان خود انجام دهیم، در غیر این‌صورت و عدم‌زمان‌شناسی ما در انجام امور، کارها بر باد خواهند رفت.

 

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی افزود: رهبر معظم انقلاب نیز مشکلات را براساس زمان می‌سنجند و راه‌حل‌ها را بر معیار زمان ارائه می‌دهند، ایشان به کرات فرمودند که اقتصاد، مشکل عمده مردم است، اقتصادی که زیر نظر وزیر اقتصاد قرار دارد، وزیری که از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفت و مردم با رای به نمایندگان خود را در شورای اسلامی اعتماد کردند.

 

به نجفی گفتم مردم نخواستند به جناح مقابل رای بدهند که به شما رای دادند

این مسئول ادامه داد: به نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی ( منظور علی نجفی است) نیز تاکید کردم که اینکه شما رای اول را به دست آوردید، رای‌تان دو روزه بود، مردم نخواستند به جناح مقابل رای بدهند که به شما رای دادند، البته کار تشکیلاتی شما نیز بی‌تاثیر نبود.

 

اعضای شورای شهر بابل آبروی یک شهر را زیر سوال بردند

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری اشاره به مسائل شورای شهر بابل تصریح کرد: اعضای شورای شهر بابل اشتباهاتی کردند و آبروی یک شهر را زیر سوال بردند، اگر این افراد به میدان برگردند و کارها را به دست بگیرند، مردم ساکت نخواهند ماند.

 

هرکس بخواهد در بابل کنسرت برگزار کند  تودهنی می خورد

توکل خاطرنشان کرد: در همه شهرهای استان کنسرت برگزار می‌کنند اما در بابل نتوانستند و نخواهند توانست، زیرا چند تن از مسئولان حضور دارند که با هم متحد باشند، یک حرف بزنند و آن را اجرا کنند، اگر هم بخواهند در بابل کنسرتی برگزار کنند، تودهنی خواهند خورد و برخوردی قاطع با آنان می‌کنیم.

وی افزود: این اتحاد است که در کارها نتیجه می‌دهد، باهم بودیم، نتیجه گرفتیم و ثمره‌اش را دیدیم، این اتحاد باید در تمامی کارها مدنظر باشد، اگر ۱۰۰ نفر باشیم و حرفی بزنیم مجبور به تمکین خواهند بود.  

عضو مجلس خبرگان رهبری پیرامون مواجه با دشمن یادآور شد: در دشمن‌شناسی باید قدم اول خود را مشخص، مرحله‌به‌مرحله اولویت‌سنجی کرده و کارها را به پیش ببریم، باید دشمن را بشناسیم و ملاک این دشمنی را تشخیص دهیم، سپس یاران دشمن باید شناسایی شوند، یارانی که اجرا کننده اهداف دشمن هستند.

 

در سال ۸۸ برخی در دام دشمن افتادند 

این مسئول با اشاره به فتنه ۸۸ یادآور شد: در سال ۸۸ برخی ملاک دشمنی را نمی‌دانستند و دشمن‌شناس نبودند که در دام دشمن افتادند و دشمن توانست از آنها در اجرای طرح خود استفاده کند.

آیت‌الله توکل در پایان ضمن تاکید بر شناسایی ابزارهای دشمن گفت: باید بدانیم دشمن در اجرای اهدافش از چه ابزارهایی استفاده می‌کند و با ابزار روز به مقابله بپردازیم، اگر از موشک استفاده می‌کنند با موشک جوابشان را می‌‎دهیم و حال نیزحضور در فضای مجازی برای مقابله احساس می‌شود، باید بدانیم اگر به‌موقع اقدام کنیم و زمان را از دست ندهیم قطعا پیروز خواهیم شد./بلاغ

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال