امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱:۲۴ AM

بابلسر میزبان مرحله نهایی مسابقات اتومبیلرانی دو دیفرانسیل کشور

اتومبیل
    -     کد خبر: 37187
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۰|۰۸:۳۸
مرحله نهایی مسابقات اتومبیلرانی دو دیفرانسیل قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان بابلسر برگزار می‌شود.

 عبارت: یاسر ابراهیم زاده رییس اداره ورزش و جوانان بابلسر گفت: مرحله نهایی مسابقات اتومبیلرانی دو دیفرانسیل قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان بابلسر برگزار می‌شود.

وی  افزود: چهارمین مرحله این رقابت‌ها با عنوان گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی با شکوهانقلاب اسلامی ۲۷ و ۲۸ دی ماه در پارکینگ نهم ساحلی بابلسر برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه سه مرحله قبلی مسابقات اتومبیلرانی دو دیفرانسیل قهرمانی کشور در شهر‌های کرج، ماکو و ارومیه برگزار شد، گفت : در این مرحله از رقابت‌ها ۳۵۰ راننده، نقشه خوان، سرپرست، داور و مکانیک اتومبیل حضور دارند و رانندگانی از سراسر کشور در مواد ۲۰۰۰ سی سی، ۳۰۰۰ سی سی، ۴۰۰۰ سی سی و ۴۰۰۰ سی سی به بالا با هم رقابت‌های تماشایی را به نمایش می‌گذارند.

رییس اداره ورزش و جوانان در مورد برنامه برگزاری رقابت‌ها افزود: روز ۲۷ دی ماه کمیته فنی از ماشین‌ها بازدید می‌کند و عصر همین روز نیز برای شرکت کنندگان کلاس توجیهی برپا می‌شود.

وی گفت:  مسابقات از ساعت ۹ صبح ۲۸دی در پارکینگ صفر ساحلی آغاز و تا عصر ادامه می‌یابد و در پایان هم مراسم اهدای جوایز به همراه معرفی راننده برتر دو دیفرانسل سال ۹۷ کشور، برگزار خواهد شد./باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال