امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱:۱۱ AM

امکان پست همزمان در چند حساب کاربری با بروزرسانی جدید اینستاگرام

اینستاگرام+عبارت
    -     کد خبر: 37207
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۰|۱۱:۵۸
سرویس : عامه پسند
بروزرسانی جدید اینستاگرام به کاربران آی‌اواس اجازه می‌دهد به طور همزمان در چند حساب کاربری، پست بگذارند.

عبارت: اگر شما جزو افرادی هستید که از چند حساب کاربری در اینستاگرام استفاده می‌کنید، باید خوشحال باشید زیرا یک ویژگی جدید به این شبکه اجتماعی اضافه شده که کار شما را به مراتب آسان‌تر می‌کند.

این ویژگی جدید به کاربران اجازه می‌دهد به طور همزمان در چند حساب کاربری خود پست ارسال کند. البته این قابلیت فعلاً برای کاربران سیستم عاملآی‌اواس فعال شده است.

برای انجام این کار کافیست در هنگام انتشار یک پست از قسمت «Post to other accounts»، حساب‌های کاربری که قصد دارید این پست در آن‌ها به اشتراک گذاشته شود را انتخاب کنید. این بخش جدید پایین قسمت لوکیشن اضافه شده است.

اینستاگرام در این باره می‌گوید: «ما برای بهبود تجربه استفاده از اینستاگرام برای افرادی که دارای چند حساب کاربری هستند، این قابلیت را ارائه کرده‌ایم.»

طی سال‌های اخیر شایعاتی مبنی بر افزوده شدن قابلیت به اشتراک گذاشتن پست دیگران (Regram) به این شبکه اجتماعی منتشر شده اما اینستاگرام بارها اعلام کرده که قصد کار روی چنین قابلیتی را ندارد. مدیرهای اینستاگرام گفته بودند که در گذشته بحث‌هایی پیرامون این قابلیت صورت گرفته اما کوین سستروم، مدیر عامل سابق این شرکت، در سال ۲۰۱۷ به Wired گفت که تصمیم به اضافه کردن چنین قابلیتی باید با تمرکز شرکت بر اصالت و ارتباطات کاربران همراه باشد.

به هر حال سیسترم و مایک کریگر، بنیان‌گذاران این شرکت، سال گذشته این شرکت را ترک کردند. باید دید که پلتفرم این شبکه اجتماعی پس از این که دیگر تحت نظر آن‌ها نباشد، چه تغییراتی خواهد کرد.

البته باید بگوییم که این قابلیت بر روی بعضی از حساب‌های کاربری اینستاگرام به طور امتحانی اضافه شده اما هنوز از آن به عنوان یک قابلیت جدید صحبتی به میان نیامده است.

احتمالاً قابلیت ارسال پست همزمان برای چند حساب کاربری برای کاربران اندروید هم فعال خواهد شد اما هنوز زمانی برای آن اعلام نشده است./باشگاه خبرنگاران جوان

.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال