امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱:۱۳ AM

روزانه بیش از ۲۰ میلیارد تومان صرف خرید سیگار در کشور می‌شود

سیگار
    -     کد خبر: 37214
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۰|۱۲:۵۲
دبیرکل جمعیت مبارزه با دخانیات کشور گفت: روزانه بیش از ۲۰ میلیارد تومان صرف خرید سیگار در کشور می‌شود که نیمی از آن سودی است که عاید تولیدکننده و توزیع کننده می‌شود.

عبارت:محمدرضا مسجدی صبح پنج‌شنبه در دیدار با آیت‌الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی با اشاره به طرح «پادیاران» اظهار داشت: این طرح با ۴ هزار و ۸۰۰ عضو در ورامین فعال شده است.

وی ضمن تقدیر از پیشگامی ورامین در عرصه مبارزه با دخانیات، افزود: قطعاً در این مسیر حمایت‌های امام‌جمعه ورامین تأثیر بسزایی داشته است و ما خواهان تداوم این حمایت هستیم.

دبیرکل جمعیت مبارزه با دخانیات کشور گفت: در برهه کنونی روزانه بیش از ۲۰ میلیارد تومان صرف سیگار می‌شود که نیمی از آن سودی است که عاید تولیدکننده و توزیع کننده می‌شود اما متأسفانه مالیات مناسب از دخانیات دریافت نمی‌شود.

مسجدی با اشاره به طرح «پادیاران» افزود: این حرکت که در مدارس آغاز شده، باید توسط مساجد، ادارات، اصناف و نیروهای نظامی و انتظامی و تمام مردم حمایت شود تا به ثمر بنشیند.

وی با بیان اینکه ورامین در مسیر انقلاب اسلامی همواره پیشگام بوده است، گفت: در مبارزه با دخانیات و قلیان نیز این منطقه ولایی و مؤمن حرکت کرده و امیدواریم این حرکت به ثمر بنشیند و به سراسر کشور تسری پیدا کند.

دشمنان دخانیات را بر ما تحریم نکردند

بر اساس این گزارش، آیت‌الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات انجام شده توسط جمعیت مبارزه با دخانیات اظهار داشت: باتوجه به مضرات جدی دخانیات باید همه دست‌به‌دست یکدیگر داده و با کنترل دخانیات به جامعه و نسل خود خدمت کنند.

باسابقه‌ترین امام‌جمعه کشور گفت: جالب اینجا است که در ۴۰ سال گذشته پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان همه‌چیز را بر ما تحریم کردند، اما دخانیات هرگز تحریم نشد.

بر اساس این گزارش، در این دیدار سید حسین نقوی حسینی، نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سیدمحسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و جمع دیگری از مسؤولین ورامین حضور داشتند./فارس

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال