امروز : سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۷:۳۴ PM
تغییر در روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران؛

فضلی جانشین مهدوی شد/ یک تئاتری جای یک روزنامه نگار

محمد فضلی+عباس مهدوی+عبارت
    -     کد خبر: 37560
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۳۰|۲۲:۳۸
محمد فضلی به عنوان مسئول جدید روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران منصوب شد

عبارت: پس از انتصاب عباس مهدوی به سمت «مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مازندران» توسط احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران، محمود شالویی با صدور حکمی محمد فضلی را به عنوان مسئول جدید روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران منصوب کرد. 

در متن حکم شالویی آمده است:
«همکار گرامی، آقای محمد فضلی
با سلام
به موجب این ابلاغ به عنوان مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خدواند متعال در انجام امور محوله موفق و موید باشید.
محمود شالویی- مدیرکل»گفتنی است فضلی فعال در عرصه هنرهای نمایشی و دانش آموخته‌ی رشته تئاتر در مقطع کارشناسی ارشد با گرایش ادبیات نمایشی است و در کارنامه‌ی سازمانی خود، مسئولیت واحد هنرهای نمایشی و کارشناس امور هنری اداره کل، مدیریت مجتمع فرهنگی و هنری ساری، مدیر اجرایی چندین دوره جشنواره تئاتر استان مازندران، مدیرمسئول بولتن هشتمین جشنواره بین المللی فیلم وارش، مدیرمسئول بولتن‌ جشنواره‌های تئاتر استان مازندران، عضو شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش استان، عضو شورای صدور پروانه ساخت و اکران فیلم کوتاه مازندران، عضو شورای ارزشیابی و نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد هنری استان و مسئولیت دبیرخانه دائمی جشنواره تئاتر مازندران را نیز برعهده داشته است./ روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال