امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۲۰ AM
اختصاصی عبارت
نخستین گفتگوی «یوسف‌نژاد» بعد از ورود به هیات رئیسه

انتخابم اتفاقی نبود/ برای تمام حجت می گویم: امیدی‌ام

علی اصغر یوسف نژاد ـ سایت عبارت
    -     کد خبر: 378
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۱۲|۱۰:۴۳
سرویس : سیاست >> مجلس
من از آغاز به ایده و برنامه در عرصه حاضر شدم و نماینده گان نیز با رجوع به سوابق بنده این رای را دادند و وقتی امروز اعلام نامزدی کردم با استقبال زیادی مواجه شد که خوشبختانه در رای نماینده گان نیز متبلور شد. ضمن اینکه رای آوردن اصلاح طلبان در مجلسی که وزن اصولگرایی آن بالاست کار راحتی نیست.

عبارت ـ گروه سیاسی: علی اصغر یوسف نژاد بعد از انتخاب به عنوان منشی هیات رئیسه با 135و رای در اولین گفتگویش با «سایت خبری عبارت» با قدردانی از اعتماد نمایندهتگان حضورش در هیات رئیسه را اتفاقی بی سابقه در 37 سال اخیر برای ساری دانست و گفت: من همین امروز صبح تصمیم گرفتم نامزد شوم و به دوستان نماینده مازندران و شمال هم همین امروز اطلاع دادم.

نماینده اول مردم مازندران، حضور در هیات رئیسه را به مثابه افزایش قدرت چانه زنی نماینده تعبیر کرد و گفت: به هرحال شما در کنار رئیس هستید و به مسائل اشراف بیشتری دارید و البته مسئولیت سنگین تری بر دوش شماست. البته من حضورم به عنوان ناطق را در صحن حفظ می کنم و سعی می کنم در این جایگاه ضمن حفظ حقوق ملت، برای مردم شمال ایران نماینده ای کارآمد باشم.

به گزارش عبارت؛ یوسف نژاد اظهار داشت: من از آغاز به ایده و برنامه در عرصه حاضر شدم و نماینده گان نیز با رجوع به سوابق بنده این رای را دادند و وقتی امروز اعلام نامزدی کردم با استقبال زیادی مواجه شد که خوشبختانه در رای نماینده گان نیز متبلور شد. ضمن اینکه رای آوردن اصلاح طلبان در مجلسی که وزن اصولگرایی آن بالاست کار راحتی نیست.

وی افزود: بسیاری گفتند چرا دیروز حضورتان را اعلام نکردید که پاسخ دادم به هرحال تصمیم امروز صبح گرفته شد و باید بررسی های جدی می کردم و با خودم اتمام حجت می کردم، چون قرار نیست یک حضور نمایشی  داشته باشم و بابت این موقعیت، اهمیت پاسخگویی ام به مردم مهمتر و بیشتر می شود.

وی در پایان با قدردانی از نماینده گان مجلس گفت: من پیشتر هم گفته ام و اینبار برای اتمام حجت اعلام می کنم  که عضو فراکسیون امید هستم و تمام تصمیماتم را فراکسیونی می گیرم، بنابراین چه در انتخاب رئیس مجلس و چه در باقی موارد با فراکسیون امید هم نظر هستم.

به گزارش عبارت؛ گفتنی است این نخستین بار بعد از انقلاب اسلامی است که نماینده ای از ساری به هیات رئیسه راه پیدا می کند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال