امروز : سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۸:۴۷ AM

والیبالیست‌های کاله در خانه شهرداری گنبد را شکست دادند

    -     کد خبر: 38155
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۸|۰۹:۲۳
تیم والیبال کاله مازندران در هفته بیست و سوم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور امشب در خانه والیبالیست‌های شهرداری گنبد را شکست داد تا برنده جدال شمالی‌های مسابقات باشد.

عبارت: تیم والیبال کاله مازندران در هفته بیست و سوم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور امشب در خانه دیدار سخت و حساس مقابل شهرداری گنبد داشت.

دو تیم شمالی لیگ برتر والیبال در حالی به مصاف هم رفتند که تاحدودی تکلیف آنها برای صعود به مرحله پلی‌آف لیگ برتر مشخص شده بود.

شاگردان جوان و جویای نام بهروز عطایی پس از پیروزی شیرین خانگی هفته گذشته مقابل پیکان در آمل با شور و نشاط فراوان و انگیزه مضاف دوباره در خانه صف‌آرایی داشتند.

هواداران آملی و حامیان همیشگی کاله مازندران هم در سالن ورزشی پیامبر اعظم(ص) بر حرارت ورزشی این دیدار بیش از گذشته افزودند.

با توجه به حساسیت بازی این دیدار برای کاله آن چنان سخت نبود زیرا در سه ست متوالی با امتیاز 25 بر 22، 25 بر 18 و 25 بر 23 بر حریف خود فائق آمد.

محمد شاهمیری داور برجسته والیبال ایران به همراه وحید پورکاشیان امر قضاوت را در میزبانی مازندران برعهده داشت و ناظر داوری اسماعیل صباغ و ناظر سازمان لیگ حمید حق‎بین بود تا از نزدیک بر روند فعالیت و عملکرد تماشاگران، بازیکنان دو تیم و کادر فنی نظارت داشته باشند.

کاله مازندران تا قبل این پیروزی شیرین سه امتیازی در خانه با 12 پیروزی و 9 شکست 21 امتیازی بوده و در رده پنجم جدول لیگ برتر جای داشت و با شکست شهرداری گنبد وضعیت خود در جدول مسابقات را ارتقا بخشید.

شهرداری گنبد هم با 11 پیروزی و 9 شکست با 20 امتیاز در رده هفتم جدول لیگ برتر جای خوش کرده بود./فارس

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال