امروز : سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۸:۵۱ AM

ساحل‌فروشی در قشم

قشم
    -     کد خبر: 38184
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۸|۱۸:۵۵
نماینده مردم استان هرمزگان در شورای عالی استان‌ها از ساحل فروشی در قشم خبر داد و گفت: این موضوعی است که باید نهادهای قانونی و قضایی به آن ورود کنند.

عبارت: یعقوب دریانورد در حاشیه برگزاری چهاردهمین اجلاس شورای عالی استان‌ها در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استان هرمزگان در بخش دریایی و سواحل آن ظرفیت بالقوه‌ای دارد ضمن اینکه در گذشته اسکله‌های مرزی در قشم وجود داشته است که البته به دلیل برخی از قاچاق‌ها این اسکله‌ها در حال حاضر تعطیل شده است.

وی به ظرفیت استان در جذب توریست و گردشگری اشاره کرد و گفت: سواحل دریایی و جنگل حرا و آب و هوای هرمزگان از دلایل اصلی برای جذب توریسم و گردشگر است.

دریانورد اظهار امیدواری کرد که در آینده و با توجه به برنامه‌ریزی که صورت گرفته اقدامات موثری در استان هرمزگان انجام شود. این در حالیست که در سال‌های گذشته ما شاهد سواحل فروشی در قشم بوده‌ایم. این موضوعی است که باید به آن توجه شود و همین امر بخش قابل توجهی از قشم را از بین برده است.

دریانورد در پایان با اشاره به فروش زمین فرودگاه در دولت احمدی‌نژاد نیز گفت: متاسفانه در آن زمان زمینی تحت عنوان زمین فرودگاه بود که توسط مدیر کل میراث فرهنگی استان در آن مقطع فروخته شد که با پیگیری‌های صورت گرفته سازمان بازرسی ورود پیدا کرده و در حال حاضر این موضوع در دستگاه قضایی در حال پیگیری است./تسنیم

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال