امروز : سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۸:۴۶ AM
استاندار مازندران در عباس‌آباد:

ثواب اقدام خیرین مدرسه‌ساز تا آخرت برای آنها باقی خواهد بود

حسین زادگان
    -     کد خبر: 38212
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱|۱۵:۱۷
سرویس : سیاست >> دولت
استاندار مازندران در مراسم افتتاح سالن ورزشی پاسدار حکمت و کلنگ‌زنی دبستان خیرساز سلمان فارسی شهرستان عباس‌آباد گفت: ثواب اقدام خیرین مدرسه‌ساز تا آخرت برای آنها باقی خواهد بود.

عبارت: «احمد حسین‌زادگان» در آیین کلنگ‌زنی دبستان شش‌کلاسه خیرساز روستای سرلنگا و افتتاح سالن ورزشی دبیرستان پاسدار حکمت عباس‌آباد با تسلیت ایام فاطمیه و گرامی‌داشت دهه مبارک فجر، گفت: ثواب اقدام خیرین مدرسه‌ساز تا آخرت برای آنها باقی خواهد بود.

حسین‌زادگان با بیان این‌که پروژه‌های ورزشی نیمه‌کاره استان تا پایان سال ۹۸ به پایان خواهد رسید، افزود: در چهلمین دهه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، پروژه‌های مختلفی در بخش‌های ورزشی، اقتصادی، صنعتی، خدماتی، عمرانی و فرهنگی با اعتباری حدود هزار و چهل میلیارد تومان در مازندران افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

وی با اعلام این‌که حدود پنج هزار پروژه نیمه‌کاره در مازندران وجود دارد، خاطرنشان کرد: پروژه‌های نیمه‌تمام استان که بالای 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشند، برای تکمیل‌شدن در اولویت قرار خواهند گرفت.

رئیس شورای آموزش و پرورش مازندران با قدردانی از اقدام خداپسندانه خیرین مدرسه‌ساز، اظهار داشت: ثواب اقدام خیرین مدرسه‌ساز تا آخرت برای آنها باقی خواهد بود.

این مقام مسئول ضمن قدردانی از عمل خداپسندانه تمامی خیرین به ویژه خیرین نیکوکار زنده‌یاد زینت‌الملوک حکمت و آقای حیدر حیدرپور و پیگیری‌ها و تلاش‌های ارزنده مدیران آموزش و پرورش، نوسازی و تجهیز مدارس استان، تصریح کرد: حرکت خیرین مدرسه‌ساز یک فرهنگ و صدقه‌ای جاریه است که تا ابد تداوم خواهد داشت.

لازم به ذکر است پروژه‌های سالن ورزشی پاسدار حکمت با اعتبار یک‌میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی افتتاح و کلنگ مدرسه شش‌کلاسه خیرساز سلمان فارسی روستای سرلنگا از توابع بخش مرکزی عباس‌آباد با اعتباری بالغ بر یک‌میلیارد تومان از محل اعتبارات خیرین مدرسه‌ساز به زمین زده شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال