امروز : سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۷:۵۷ PM
اداره کل بهزیستی مازندران

پروژه‌های بهزیستی در شهرستان بابل افتتاح گردید و طرح ویژه چهل روستا به اجرا درآمد

بهزیستی بابل
    -     کد خبر: 38213
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱|۱۵:۳۷
سرویس : جامعه >> شهری
علاالدینی معاون توانمندسازی و مسکن بهزیستی استان در آیین افتتاح مرکز خدمات روانشاختی حس زیبا با قدردانی از مشارکت بخش های مختلف جامعه از جمله روانشاسان و مددکاران با بهزیستی، سلامت اجتماعی را از اصلی ترین اهداف بهزیستی ملزندران عنوان کرد و اعلام نمود: مدیرکل بهزیستی استان از پیشبرد برنامه های مشارکت محور و استفاده از همه ظرفیت ها برای بالندگی در این زمینه استقبال می کند.

عبارت: همزمان با فرا رسیدن دهه مبارکه فجر پروژه ها و طرح های متنوع بهزیستی مازندران در استان بابل افتتاح شد که در این گزارش به مهمترین آنها اشاره می گردد.

در این مدت 2 واحد مسکن خانواده دارای دو عضو معلول در روستاهای هریکنده و سیدکلا با حضور مسئولان شهرستانی افتتاح و تحویل متقاضیان شد.

از دیگر برنامه های ویژه این دهه در شهرستان بابل می توان به اجرای طرح  مشترک پیشگیری از اعتیاد در هنرستان 410 نوشیروانی،  و افتتاح مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی عمومی حس زیبا اشاره نمود.

همچنین علاالدینی معاون توانمندسازی و مسکن بهزیستی استان در آیین افتتاح مرکز خدمات روانشاختی حس زیبا با قدردانی از مشارکت بخش های مختلف جامعه از جمله روانشاسان و مددکاران با بهزیستی، سلامت اجتماعی را از اصلی ترین اهداف بهزیستی ملزندران عنوان کرد و اعلام نمود:  مدیرکل بهزیستی استان از پیشبرد برنامه های مشارکت محور و استفاده از همه ظرفیت ها برای بالندگی در این زمینه استقبال می کند.

 گفتنی است استقرار تیم سیار اداره بهزیستی شهرستان بابل با حضور کارشناسان واحد های مختلف در روستای سیدکلا نیز در راستای طرح ویژه چهل روستا از دیگر برنامه های بهزیستی مازندارن به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان بابل بود.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال