امروز : سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۸:۳۴ AM
اداره کل آموزش و پرورش مازندران

آموزش و پرورش در چهل سالگی انقلاب مسیر تعالی را طی کرد

نیکزاد
    -     کد خبر: 38215
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۸|۱۵:۴۴
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت:آموزش و پرورش نیز در مسیر تعالی خود پس از انقلاب تغییرات مثبتی را داشته است.

عبارت: «عسکری نیکزاد»  در مراسم افتتاحیه کانون شهید هاشمی نژاد بهشهر  با گرامیداشت ایام دهه فجر این دهه را فرصت مناسبی  برای اشاره به پیشرفت های صورت گرفته در حوزه های مختلف خواند و افزود:آموزش و پرورش نیز در مسیر تعالی خود پس از انقلاب تغییرات مثبتی را داشته است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه در طول سال های گذشته در بخش های مختلف آموزش و پرورش رشد مطلوب داشتیم ، اظهار داشت: در حوزه های کمی وکیفی رشد قابل توجهی را شاهد بودیم و سعی کردیم با تغییرات متناسب با نیازهای جامعه نسل مفیدی را برای آینده تربیت کنیم.

وی به نقش مهم مدرسه در فرآیند آموزش اشاره کرد و ادامه داد: مهارت محوری، افزایش کیفیت و کمیت فضاهای آموزشی به همراه محتوای متناسب با اقتضائات جامعه از اولویت های کاری آموزش و پرورش است.

نیکزاد مشارکت خیریان در توسعه فضاهای آموزشی  را مفید ارزیابی کرد و یادآور شد: ایجاد فضاهای آموزشی جدید و تجهیز امکانات مدارس و محیط های آموزشی بدون مشارکت خیرین و تنها با اتکا به سرانه دولتی بسیار دشوار بود و لازم است قدردان تلاش های خیرین باشیم.

وی از اجرای برنامه دانش آموزان کانون شهید هاشمی نژاد بهشهر ابراز خرسندی کرد و تلاش های دانش آموزان را برای ارائه هر چه بهتر مراسم استقبال ارزشمند دانست و خاطر نشان کرد: تجربه نشان داده است که سپردن کارها به دانش آموزان و توجه به خلاقیت ها و توانمندی‌های آنان می تواند در افزایش سطح بهره وری نظام آموزشی مفید باشد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال