امروز : سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۳۴ AM
اداره کل آموزش و پرورش مازندران

سالن ورزشی چندمنظوره حکمت درعباس آباد افتتاح شد ؛

حسین زادگان
    -     کد خبر: 38216
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱|۱۵:۴۷
پروژه سالن ورزشی چندمنظوره پاسدار حکمت شهرستان عباس آباد افتتاح وهمراه با این افتتاح استاندار مازندران، کلنگ احداث مدرسه شش‌کلاسه خیرساز سلمان فارسی روستای لنگا را بر زمین زد

عبارت : «عسکری نیکزاد» از افتتاح و کلنگ‌زنی دو پروژه بزرگ ورزشی و آموزشی در این شهرستان خبر داد و افزود: پروژه‌های سالن ورزشی چندمنظوره پاسدار حکمت با اعتبار یک‌میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی افتتاح و کلنگ مدرسه شش‌کلاسه خیرساز سلمان فارسی روستای لنگا از توابع بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر یک‌میلیارد تومان از محل اعتبارات خیرین مدرسه‌ساز در شهرستان عباس‌آباد به زمین زده شد.

وی اظهار داشت: مدرسه ابتدایی شش‌کلاسه خیرساز سلمان فارسی روستای سرلنگا در زمینی به مساحت ۴۹۸۰ متر مربع با زیربنای ۵۰۰ مترمربع دارای شش کلاس درس، سرویس بهداشتی و آب‌خوری مجزا، سالن اجتماعات چندمنظوره فرهنگی ـ هنری و... با اعتباری معادل یک میلیارد تومان توسط خیر نیکوکار حاج حیدر حیدرپور احداث می‌شود.

نیکزاد تصریح کرد: سالن ورزشی چندمنظوره پاسدار حکمت در زمینی به مساحت  2000 مترمربع با زیربنای ۱۴۱۹مترمربع و اعتبار ۱۸ میلیارد ریال با امکانات ویژه‌ای چون دو سرویس بهداشتی، حمام و دوش آب گرم و سرد، سیستم گرمایشی سقفی، اتاق‌های مجزا برای تیم‌های میزبان و مهمان و دیوارکشی به طول 150 متر در شهر عباس‌آباد به بهره‌برداری رسید که احداث سالن ورزشی پاسدار حکمت در بیست و هشتم اردیبهشت ماه سال 1382 آغاز و زمین آن توسط خیر نیکوکار زنده‌یاد زینت‌الملوک حکمت اهدا شده بود.
لازم به ذکر است آیین کلنگ‌زنی احداث دبستان شش‌کلاسه خیرساز روستای سرلنگا از توابع بخش مرکزی و افتتاح سالن ورزشی چندمنظوره پاسدار حکمت شهر عباس‌آباد با حضور  احمد حسین‌زادگان استاندار، دکتر شمس‌الله شریعت‌نژاد نماینده مردم شریف رامسر،تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی، عسکری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش، قربان‌علی شیرزاد مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس مازندران  و سایر مسئولین به زمین زده شد.

در پایان محمدیوسف مهرقاسمی، مدیرآموزش و پرورش  شهرستان عباس‌آباد با بیان اینکه در سنوات اخیر اعتباری بالغ بر دو میلیارد و سی میلیون تومان از سوی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس برای مدارس شهرستان عباس‌آباد اختصاص یافت، گفت: تمامی مدارس عباس آباد دارای وسایل گرمایشی ایمن هستند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال