امروز : سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱:۱۷ AM

شناسایی پیکر شهید «مسعود نداف» با قمقمه نیمه آب

شهید
    -     کد خبر: 38220
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱|۱۸:۱۳
سرویس : جامعه >> شهری
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران از شناسایی پیکر شهید مسعود نداف گیلان نژاد با قمقمه نیمه آب ۳۰ سال پس از شهادت خبر داد.

عبارت: سردار عبدالله ملکی اظهار داشت: پیکر شهید بزرگوار  مسعود نداف طی عملیات مین زدایی در منطقه شرهانی دهلران توسط کمیته جستجوی مفقودین و یگان مین زدایی  تفحص شد.

وی با اشاره به کشف پلاک و عکس هایی از شهید، گفت: همچنین کشف قمقمه نیمه آب این شهید پس از ۳۰ سال یکی از نکات زیبای این تفحص بود.

ملکی با بیان اینکه عملیات تفحص برای سایر اعضاء شهید انجام شد و نهایتا شناسایی شهید به روش دی ان ای انجام شد، افزود: پیکر این شهید در روزهای آینده از معراج الشهدا به استان منتقل خواهد شد.

وی زمان وداع با پیکر شهید را چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مهدیه چالوس اعلام کرد و گفت: همچنین مراسم تشییع پیکر شهید پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه ساعت ۹ صبح از مقابل سپاه چالوس به سمت آرامگاه شهدای یوسف رضای چالوس برگزار خواهد شد.

ملکی عنوان کرد: شهید مسعود نداف گیلان نژاد فرزند رضا اعزامی از چالوس و از سربازان تیپ ۳۷زرهی ارتش جمهوری اسلامی ایران بود که در تاریخ تیرماه ۴۶ متولد شد و در تاریخ ۲۱ تیرماه ۶۷ در منطقه شرهانی به شهادت رسید./مهر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال