امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۴۹ PM
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس:

مجلس از اقشار ضعیف و متوسط برنامه دارد

یوسف نژاد+عبارت
    -     کد خبر: 38347
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۵|۱۱:۳۸
سرویس : سیاست >> مجلس
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: مجلس برای حمایت از اقشار ضعیف و کارمند طرح هایی در دست مصوب دارد.

عبارت: علی اصغر یوسف نژاد صبح پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان با تقدیر از مشارکت پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: برای حمایت از اقشار ضعیف و کارمند طرح هایی از سوی مجلس در دست مصوب و بررسی است.

وی با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم در رقابت سیاسی که بین آمریکا و مردم ایران درجریان است، همواره پیروز بوده اند و تازمانی که مردم پای کار هستند، نظام پیروز و پایدار است.

یوسف نژاد بر لزوم ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مردم تاکید کرد و گفت: مردم نسبت به اصل نظام پاینبدی و دغدغه دارند و شایسته بهترین خدمات خواهند بود.

وی با تبریک انتصاب حسن نژاد به عنوان معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران درباره لایحه بودجه نیز یادآور شد: وضعیت منابع درآمدی با مشکل مواجه است و احتمال تخصیص کامل منابع وجود ندارد.

یوسف نژاد یادآور شد: یکی از منابع درآمدی نفت و مالیات است و با توجه به شرایط تحریم، احتمال تحقق بودجه کامل نفت ممکن نیست و با توجه به آنکه ۸۰ درصد بودجه جاری است باید به کاهش هزینه ها وصرفه جویی پناه ببریم.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بسیاری از ادارات در مصرف انرژی نظیر آب، برق و گاز اسراف می کنند و باید نسبت به صرفه جویی و کاهش هزینه های اقدام کرد.

یوسف نژاد تصریح کرد: همچنین بنا شده برای حمایت از قشر ضعیف و متوسط نظیر کارمندان و پرسنل برنامه ریزی داشته باشیم و طرحی در مجلس در دست بررسی است.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس همچنین توجه و تکمیل پروژه های نیمه تمام با پیشرفت بالا و توجه به اقتصاد مقاومتی را ضروری دانست و گفت: در چنین موقعیتی باید بخش غیردولتی وارد کار آیند و خوشبختانه مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح ها مطلوب است./مهر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو