امروز : جمعه ۹ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۳۲ PM
اختصاصی عبارت
فهرست نهایی داوطلبان نهمین دوره انتخابات اتاق‌های سراسر کشور منتشر شد؛

۴۰ نفر نامزد اتاق مازندران شدند+ اسامی/ رقابتی نفسگیر تا«شنبه» سرنوشت ساز

نهمین انتخابات اتاق بازرگانی مازندران+عبارت
    -     کد خبر: 38509
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۳|۲۲:۴۵
انجمن نظارت بر انتخابات دوره نهم اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور فهرست نهایی تایید صلاحیت شده داوطلبان انتخابات هیات نمایندگان را منتشر کرد.

 عبارت ـ گروه اقتصادی: امروز و پس از تائید صلاحیت نهایی نامزدهای حضور در انتخابات هیات رییسه اتاق های بازرگانی سراسر کشور اسامی نهایی نامزدهای نهمین این دوره منتشر شد.

به گزارش عبارت؛ در تازه‌ترین نشست شورای روسای اتاق‌های سراسر کشور، موضوع کارت‌های عضویت و روند برگزاری انتخابات نهمین دوره هیات نمایندگان مورد بررسی قرار گرفت. افزایش سابقه دارندگان کارت‌های عضویت حقیقی از یک سال به ۱۸ ماه به عنوان یکی از شرایط واجدین رأی‌دهی در این دوره، خبری بود که توسط رئیس اتاق ایران در ابتدای این نشست اعلام شد که قرار است رقابت را نفسگیرتر کند.

بعد از برگزاری نشست ۲۹ بهمن، نهایتا سوم اسفندماه اسامی نامزدهای نهایی این رقابت نفسگیر در بخش خصوصی منتشر شد و بر اساس آمار و اسامی منتشر شده ۴۰ مازندرانی برای حضور در هیات رییسه اتاق بازرگانی ساری نامزد شده اند. 

به گزارش عبارت؛ شانس اصلی در این رقابت تیم «عبدالله مهاجر» بازرگان ثروتمند ساروی است که همینک نیز ریاست اتاق مازندران را به عهده دارد. مهاجر در این دوره از پشتیبانی سیاسی بالاتری نیز برخوردار است چرا که او از حامیان جدی احمد حسین زادگان بود و رابطه نزدیکی هم با نمایندگان ساری در مجلس شورای اسلامی به ویژه علی اصغر یوسف نژاد دارد که همینک یکی از ۱۰ نماینده مهم و اثرگذار مجلس شورای اسلامی است و به جز حضور در هیات رییسه عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ است.

همین اطمینان خاطر باعث شده که دیگر نامزدهایی که در لیست مهاجر قرار نگرفته اند انگیزه بیشتری داشته باشند وهمین مسئله می تواند کار را برای نامزدهای اصلی دشوارتر کرده و با توجه به شرایط ویژه و سخت اقتصاد کشور اگر افرادی با برنامه و راه حلی عملی به میدان بیایند شاید موفق به شکست چهره های تکراری با پشتوانه مالی و سیاسی شوند.

از طرفی دیگر نامزدهای بخش معدن تنها ۲ نفر هستند که این مسئله نشان دهنده به حد نصاب نرسیدن کاندیداهای این حوزه است و حداقل ۲ تن دیگر باید به این لیست اضافه شوند. نامزدها یک هفته فرصت تبلیغات دارند و نهایتا انتخابات نهمین دوره هیات‌های نمایندگان اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور، از ساعت ۸  الی ۱۸ روز شنبه ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۷ در محل اتاق های شهرستان برگزار می‌شود.

عبارت این دوره از رقابت های انتخابات هیات رییسه اتاق ساری را به شکلی ویژه دنبال کرده و مخاطبانش را در جریان آخرین اخبار این رویداد مهم اقتصادی قرار خواهد داد.

در ادامه اسامی نامزدهای هیات رییسه اتاق ساری را از نظر می گذرانید:

 

 

استفاده از این مطلب بدون ذکر نام عبارت مجاز نمی باشد.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

نـشـستـه در غبـار

مردی که قدش به زانوی شهر هم نمی‌رسید بر شانه‌های ساری نشاندیم

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

آرشیو