امروز : یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۴۹ AM
اختصاصی عبارت
رکورددار کوتاه ترین دوره‌ فرمانداری برکنار شد؛

لطف الله آجودانی رفت

آجودانی
    -     کد خبر: 38661
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۷|۱۱:۱۲
سرویس : سیاست >> دولت
دوران کوتاه فرمانداری او در زادگاهش از چالش برانگیز ترین اتفاقات سیاسی مازندران در دوران ربیع فلاح بود. مدت فرمانداری آجودانی در آمل به ۴۸ ساعت هم نرسید و نهایتاً با فشار نماینده آمل و منتقدان دولت ناچار به استعفا شد تا رکورددار کوتاه ترین دوره فرمانداری در دولت تدبیر و امید شود.

عبارت - گروه سیاسی: لطف الله آجودانی مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری مازندران از سمت خود برکنار شد

به گزارش عبارت آجودانی از انتصابات نخستین استاندار مازندران در دولت روحانی بود که همچنان در این پست حضور داشت.

وی در دولت تدبیر و امید مشاور فرهنگی و رسانه‌ای استاندار مازندران. فرماندار ويژه شهرستان آمل . مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری مازندران. مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مازندران بود. 

دوران کوتاه فرمانداری او در زادگاهش از چالش برانگیز ترین اتفاقات سیاسی مازندران در دوران ربیع فلاح بود. مدت فرمانداری آجودانی در آمل به 48 ساعت هم نرسید و نهایتاً با فشار نماینده آمل و منتقدان دولت ناچار به استعفا شد تا رکورددار کوتاه ترین دوره فرمانداری در دولت تدبیر و امید شود. 

به گزارش عبارت لطف‌الله آجدانی (متولد ۱۳۴۳ در آمل) مورخ و پژوهشگر تاریخ است. حوزه تحقیقات و تالیفات او، تاریخ معاصر ایران، به ویژه انقلاب مشروطه و سنت و تجدد در ایران و تاریخ تحولات اندیشه‌های سیاسی در ایران است. او مدرک فوق لیسانس خود را از دانشگاه شهید بهشتی، دریافت کرد و سابقه تدریس در دانشگاه‌های مازندران را دارد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال