امروز : شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۳۸ AM

کران آموزشی فیلم‌های جشنواره رشد بمدت ۴ روز در مدارس مازندران

جشنواره فیلم رشد
    -     کد خبر: 38860
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۴|۱۰:۲۱
معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش مازندران از اکران آموزشی فیلم‌های جشنواره رشد بمدت ۴ روز در مدارس استان خبر داد.

عبارت: محمد علی جوادی معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه جشنواره رشدکاملاً تربیتی است، گفت: فیلم‌های چهل و هشتمین جشنواره فیلم رشد تا ۱۶ اسفند ۶ روز در مدارس ۲۵ شهرستان و منطقه مازندران برای دانش‌آموزان اکران و پخش خواهد شد.

وی افزود: در این مدت ۴۳ فیلم برای ۳ گروه دانش‌آموزان، معلمان و خانواده‌ها اکران می‌شود که کانون‌های هر شهرستان و منطقه و مدارس مجری این برنامه خواهند بود.

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش مازندران گفت: موضوعات فیلم‌ها در زمینه داستانی، داستان کوتاه، مستند و پویانمایی است.

جوادی گفت: از این تعداد ۱۰ فیلم متناسب با دانش‌آموزان دوره اول ابتدایی، ۱۰ فیلم متناسب با دانش‌آموزان دوره دوم ابتدایی، ۱۰ فیلم متناسب با دانش‌آموزان دوره‌ی اول متوسطه، ۳ فیلم متناسب با دانش‌آموزان دوره‌ی دوم متوسطه، ۷ فیلم مربوط به مربیان و معلمان، و ۳ فیلم مربوط به خانواده‌ها است./باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو