امروز : دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۷:۳۳ AM

اولویت کمیته امداد در سال ۹۸ کرمانشاه است

فتاح
    -     کد خبر: 39022
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰|۱۲:۱۰
سرویس : جامعه >> شهری
رئیس کمیته امداد با تشکر از استاندار کرمانشاه در بازسازی مناطق زلزله ‌زده، گفت: عمده کار در کرمانشاه انجام شده است و همه کارها تا پایان شهریور ۹۸ پایان می‌پذیرد.

عبارت: پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امروز در مراسم قدردانی از تلاش هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در زلزله این منطقه که در کمیته امدادبرگزار شد، با بیان اینکه در زلزله کرمانشاه دل ایران شکست، اظهار داشت: سال گذشته در این زلزله همه مردم کمک کردند.

وی با اشاره به اینکه باید دین کشور به کرمانشاه ادا شود،گفت: علت این موضوع این است که کرمانشاه دین خود را به ایران ادا کرده است.

رئیس کمیته امداد بیان داشت: کرمانشاه استان با ظرفیتی است و دشمن نیز از اول انقلاب به کرمانشاه حساس بود و مردم در همه جبهه‌ها به دشمن تودهنی زدند.

فتاح اضافه کرد: رهبری، رئیس جمهور و دولتمردان در زلزله منطقه حضور پیدا کردند و در کرمانشاه در زلزله کار بزرگی انجام گرفته است.

وی تأکید کرد: بدون تردید در این نقش آفرینی، نقش بازوند استاندار کرمانشاه بی‌بدیل بوده است.

فتاح با بیان اینکه ۵۴۰۰ خانه مربوط به مددجویان ساخته شده است، تصریح کرد: اکنون ۵۲۰۰ خانه تحویل داده شده است و ۲۰۰خانه دیگر باقی مانده است؛ ضمن اینکه به همین میزان کار در بازسازی و تعمیر انجام شده است.

رئیس کمیته امداد با تشکر از استاندار کرمانشاه در بازسازی مناطق زلزله گفت:عمده کار در کرمانشاه انجام شده است و همه کارها تا پایان شهریور ۹۸ پایان می‌پذیرد.

وی تأکید کرد: اولویت کمیته امداد در سال ۹۸کرمانشاه است؛ ضمن اینکه کار کمیته امداد در این استان تازه شروع شده است./فارس

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال