امروز : دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۷:۵۳ AM

کارگاه تولید سوسیس با گوشت گراز در بومهن کشف شد

کارگاد تولید سوسیس
    -     کد خبر: 39029
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰|۱۴:۴۵
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس گفت: حدود ۱۰۰ کیلوگرم گوشت گراز برای تهیه سوسیس و کالباس در کارگاهی غیرمجاز در یک منزل مسکونی واقع در شهر بومهن کشف شد.

عبارت: سعید آسیایی روز دوشنبه اظهارداشت: پیرو شکایت دریافتی از سامانه نظارت و مدیریت ارتباطات مردمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (١٩٠) کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی و اداره دامپزشکی پس از اخذ دستور قضایی و حکم ورود به محل توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس، وارد این منزل مسکونی واقع در بومهن شدند.
وی افزود: این میزان گوشت گراز کشف شده برای تعیین و تکلیف و معدوم سازی ضبط و مدارک به منظور پیگیری پرونده به دادسرا ارسال شد.
رئیس اداره بهداشت و درمان شهرستان پردیس با اشاره به نظارت اداره بهداشت بر رستوران های مجوزدار خاطر نشان کرد: شهروندان و مسافران نورزی به رستوران های مجوزدار مراجعه کنند و از خرید مواد غذایی بدون نام و نشان و نیز پروانه بهداشتی بپرهیزند.
آسیایی گفت: کارکنان اداره بهداشت و درمان در تعطیلات نوروز به صورت شبانه روز آماده دریافت گزارش های شهروندان و مهمانان نوروزی در این شهرستان هستند.
شهرستان پردیس با 250 هزار نفر جمعیت در حدود 20 کیلومتری شرق پایتخت قرار دارد./ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال