امروز : جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۲۶ PM

در روزهای بحران ؛ بالاخره یک خبر خوش برای شفر و استقلالی ها از دیدار مهم آسیایی

علی قربانی استقلال+عبارت
    -     کد خبر: 39184
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۱۸|۰۸:۵۵
سرویس :
تیم الهلال هم مثل استقلال نمی‌تواند با تمام قوا در دیدار هفته آینده لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال حاضر شود و خبر رسیده احتمال غیبت سالم الدوساری و سلمان فرج در این دیدار وجود دارد !

استقلال از ساعت ۲۱:۳۰ روز دوشنبه به مصاف تیم الهلال عربستان می‌رود. برد در این بازی برای شاگردان وینفرد شفر اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد و می‌تواند بار دیگر امید صعود از این گروه را در دل شاگردان شفر زنده کند.

اما در آستانه این دیدار ، در روزهایی که خبرها و اتفاقات همه علیه استقلال هستند ، بالاخره یک خبر خوش آسیایی منتشر شده است !

سالم الدوساری در دربی ریاض موفق شد یکی از زیباترین گل های سال ۲۰۱۹ را به ثمر برساند و بعد از یک حرکت انفرادی زیبا دروازه النصر را باز کرد اما بعد از این گل دچار مصدومیت شد و بر روی زمین افتاد.پزشکان باشگاه الهلال بعد از این اتفاق سریعا وضعیت او را بررسی کردند و برخی خبرها حاکی ازر این است که ممکن است الدوساری به دیدار استقلال نرسد و نتواند الهلال را در این  دیدار حساس پیش رو همراهی کند.

سلمان فرج اما دیگر مصدوم تیم فوتبال الهلال است؛ این بازیکن برای ادامه درمان خود به کشور فرانسه و شهر لیون سفر کرده و در دیدار با الاتفاق غایب خواهد بود اما وضعیت او برای دیدار با استقلال مشخص نیست و فعلا پزشکان درباره وضعیت این بازیکن مطلب قطعی را اعلام نکردند.

غیبت احتمالی این دو مهره که از بازیکنان اصلی الهلال هشتند ، به طور حتم تاثیر زیادی در نتیجه‌گیری استقلال خواهد داشت.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال