امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۶:۵۵ PM

دعوای راننده تاکسی‌ها به قتل انجامید+ جزئیات

پایگاه خبری تحلیلی عبارت
    -     کد خبر: 39206
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۱|۰۸:۳۵
سرویس :
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به دستگیری یک قاتل در محله فردیس کرج، گفت: این متهم طی نزاعی در مهرآباد جنوبی تهران، راننده یک تاکسی را به قتل رسانده بود.

ظهر دو روز گذشته وقوع یک درگیری منجر به جنایت در ایستگاه مسافربری واقع در خیابان جوزانی به کلانتری 191 مهرآباد جنوبی اعلام شد. 

با تایید خبر اولیه، موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ، اعلام شد و با حضور کارآگاهان اداره دهم و تیم بررسی صحنه تشخیص هویت پلیس آگاهی پایتخت و انجام بررسی‌‌های اولیه مشخص شد مقتول به نام محسن 47 ساله بر اثر اصابت ضربات جسم تیز به ناحیه گردن و شکم فوت کرده است. 

با تحقیقات میدانی از شاهدان صحنه جنایت، عامل جنایت به نام محمد 49 ساله شناسایی شد؛ در تحقیقات از شاهدان صحنه درگیری مشخص شد قاتل و مقتول هر دو راننده تاکسی مسافربری هستند که روز پیش از وقوع جنایت نیز بر سر سوار کردن مسافر با یکدیگر درگیر شده‌اند. 

شاهدان صحنه جنایت در اظهارات خود به کارآگاهان عنوان داشتند که مقتول محسن سه مسافر خانم سوار کرده بود که ناگهان محمد قاتل به بهانه اینکه نوبت او برای بردن مسافر است، به سمت ماشین محسن رفت و مسافرین را از ماشین محسن پیاده کرد؛ همین موضوع باعث آغاز درگیری لفظی آنها با هم شد که ناگهان محمد با چاقو چند ضربه به محسن زد و بلافاصله با ماشین خودش محل را ترک کرد. 

کارآگاهان اداره دهم پلیس اگاهی تهران بزرگ، با مراجعه به محل سکونت محمد اطلاع پیدا کردند که وی به واسطه اختلافات شدید خانوادگی مدتی است که در محل سکونتش حضور ندارد، لذا در ادامه اقدامات پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که محمد قصد دارد تا در منطقه فردیس شهرستان کرج خودرو شخصی اش را به فروش رساند. 

با شناسایی دقیق زمان و محل تردد محمد در منطقه فردیس، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، عصر روز 19 فروردین با اخذ نیابت قضایی به شهرستان کرج رفته و موفق به دستگیری وی شدند که پس از انتقال به اداره آگاهی تهران بزرگ، تحقیقات از وی آغاز شد که طی آن صراحتا به جنایت خود اعتراف کرد و گفت، زمانیکه با محسن درگیر شدم، ناگهان متوجه چاقوی زیر صندلی راننده داخل ماشین محسن شدم؛ در یک لحظه چاقو را برداشته و چند ضربه به او زده و بلافاصله با ماشین از محل دور شدم؛ امروز نیز قصد داشتم تا ماشین را فروخته و با پول آن متواری شوم که دستگیر شدم. 

سرهنگ ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با اعلام خبر فوق پخاطرنشان کرد: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 27 تهران صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال