امروز : جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۱۷ PM
علی مطهری؛

ممکن است کاندیدای ریاست جمهوری شوم

مطهری+عبارت
    -     کد خبر: 39370
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۱۴|۱۰:۲۶
سرویس :
نایب رییس مجلس شورای اسلامی د رمورد احتمال کاندیداتوری اش در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: اگر احساس کنم آنجا جایی است که باید بیایم و ممکن است من رای داشته باشم ولی کسی دیگر رای ندارد در چنین شرایطی ممکن است حضور پیدا کنم.

«علی مطهری» نایب رییس مجلس شورای اسلامی معتقد است: در شرایط فعلی مذاکره با آمریکا به مصلحت نیست. در این شرایط که ما تحت فشار هستیم اگر پیش قدم بشویم به صلاح نیست چون ممکن است حاکی از ضعف و ذلت ما تلقی بشود و آثار بدی خواهد داشت.

وی همچنین گفت:  عربستان و امارات توان جبران نفت ایران را ندارند. هر چند تحریم نفتی ایران می تواند به درآمدهای ما آسیب بزند.

نایب رییس مجلس در ادامه عملکرد مجلس دهم را مثبت ارزیابی می کند و در مورد طرح عدم کاندیداتوری نمایندگان بیش از سه دوره می گوید: نظر شخصی خود من این است که خوشحال شدم البته نه برای همه چون ۳۴ نفر از کاندیداتوری محروم می شوند در حالی که حضور بسیاری از آنها در مجلس لازم است.

مطهری همچنین درباره احتمال کاندیداتوری اش در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ آن را منتفی ندانسته و می گوید: بستگی به شرایط دارد. اگر احساس کنم آنجا جایی است که باید بیایم و ممکن است من رای داشته باشم ولی کسی دیگر رای ندارد در چنین شرایطی ممکن است حضور پیدا کنم.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال