امروز : سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۲۹ PM

واگذاری سهام باشگاه نساجی منتفی شد

مالکین نساجی+عبارت
    -     کد خبر: 40031
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۵/۱۰|۱۲:۱۹
نماینده مالکان باشگاه نساجی با انتشار بیانیه‌ای از بازگشت قطعی صنیعی فر و حدادیان به مدیریت این باشگاه خبر داد.

عبارت: میلاد مهدی گفت: از این لحظه مالکان نساجی مازندران هیچ سمتی در باشگاه ندارند و برنامه آن ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

بیانیه نماینده مالکان باشگاه نساجی به شرح ذیل است:

قبلاً بین صنیعی‌فر و حدادیان و اژدری به عنوان خریدار باشگاه یک مبایعه نامه نوشته شده بود، اما خریدار جدید تعهدات خود را با وجود آگاهی کامل از بدهی‌های باشگاه و موارد دیگر انجام نداد یا به عبارت بهتر از انجام آن طفره رفت؛ لذا علیرغم میلی باطنی جهت تنویر افکار عمومی، تصویر قرارداد و تبصره مربوط به بدهی‌های باشگاه منتشر می‌گردد. از طرفی چند روز قبل نیز در تهران یک جلسه بین هر دو مالک و مسئولان استان مازندران برگزار شد. در این جلسه یک متمم جدید نوشته شد و طبق آن قرار شد تا روز سه‌شنبه (دیروز) مبلغ ۴ میلیارد تومان از طرف مالک جدید در اختیار هیئت فوتبال مازندران قرار بگیرد که این هیأت برای پرداخت بدهی طلبکاران اقدام کند و پروانه باشگاه نیزبه نام آقای اژدری صادرشود، اما هنوز پولی به حساب آقای بهروان و هیئت فوتبال استان واریز نشده است.

بهروان، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان، فرماندار قائم‌شهر، معاون سیاسی استان، قلی‌پور (نماینده اژدری) در جریان این تعهد بوده و می‌توانند شهادت بدهند بدقولی دوباره تکرار شد.

میلاد مهدی خاطرنشان کرد: در این چند روز مردم استان مازندران و قائم‌شهر که نگران تیم نساجی هستند پیام‌های بی‌شماری به آقایان صنیعی‌فر و حدادیان داده و درخواست کرده‌اند که مالکان واقعی این تیم اجازه ندهند نساجی با این شرایط نگران‌کننده وارد لیگ شود. هرچند صنیعی‌فر و حدادیان مالکان واقعی تیم به دلیل بی‌مهری‌هایی که از خودی‌ها و غیرخودی‌ها دیده بودند دلسرد شده و انگیزه‌ای برای ادامه تیمداری نداشتند، اما به خاطرهواداران با معرفت نساجی و تا زمان پیدا شدن خریدار واقعی و واجد شرایط تیم را حفظ کنند؛ بنابراین با توجه به بدقولی‌های مکرر و عدم انجام تعهدات از سوی دوستان از این لحظه آقای اژدری و گروه ایشان هیچ مسئولیتی در باشگاه نساجی نداشته و به زودی مسوولان جدید ازسوی آقایان صنیعی‌فر و حدادیان منصوب و مشغول به کار خواهند شد. البته کادرفنی فعلی و بازیکنان با قدرت به کارخود ادامه خواهند داد.

تنها درخواست آقایان صنیعی‌فر و حدادیان از طرفداران دوست‌داشتنی نساجی مازندران همدلی و وحدت و تمیز قائل شدن میان دوستان و دشمنان این تیم است که به امید خدا این بحران را بدون دغدغه و حاشیه سپری کنیم./خبرنگاران جوان

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال