امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۹:۰۸ PM
از سوی سازمان سنجش:

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

کنکور+عبارت
    -     کد خبر: 40326
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۵/۱۵|۱۴:۲۷
اسامی ۱۵ برگزیده کنکور سراسری سال ۹۸ دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی صبح امروز (۱۵مردادماه) توسط معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

عبارت:«محمودرضا رحیمیان» امروز سه شنبه در نشست خبری با رسانه ها اسامی ۱۵ برگزیده کنکور سراسری ۹۸ را اعلام کرد.

بر این اساس در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی علیرضا سخایی راد از اهواز، محمدصادق مجیدیی یزدی از تهران، دانا افاضلی از تهران و آریا جلالی از لاهیجان به عنوان نفرات اول تا چهارم اعلام شدند.

در گروه آزمایشی علوم تجربی ایزدمهر احمدی نژاد تهران، محسن راستکار از تبریز، فرهنگ امیری از شیراز و رسا ظفری از تبریز، به عنوان چهار نفر برگزیده شناخته شدند.

در گروه آزمایشی علوم انسانی فاطمه شب خیر از لار، مریم اسماعیلی از تهران و امین ایمانپور از تبریز، سیده آمنه موسوی لقمان از بهار نفرات اول تا چهارم آزمون اعلام شدند.

در گروه آزمایشی هنر ساراسادات کریمی از تهران، صبا محمدی مفرح از تهران و پریا سینائیان از تهران و مرجان حاتمی ورزنه از تهران و در گروه آزمایشی زبان های خارجی صالح شاملو احمدی از تهران، امیرشایان چادگانی پور از اصفهان، شهریار رجایی فیروزآبادی از شهریار ، پریناز باستانی از تهران  به عنوان نفرات اول تا چهارم اعلام شدند.

کنکور سراسری سال ۹۸ روزهای ۱۳ و ۱۴ تیرماه امسال با رقابت یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵ داوطلب در سراسر کشور برگزار شد./ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال