امروز : چهارشنبه ۵ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۵:۵۷ PM
مدیرکل فرهنگی و ارشاد اسلامی مازندران:

خانه به دوشی مطبوعات در مازندران پایان می یابد

عباس زارع+عبارت
    -     کد خبر: 40566
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۵/۲۰|۱۱:۲۷
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: با ساخت خانه مطبوعات در استان خانه به دوشی اصحاب رسانه و مطبوعات در استان پایان می یابد.

عبارت:عباس زارع شنبه شب درآیین تجلیل از خبرنگاران عضو خانه مطبوعات مازندران که در مجتمع آموزشی ورفاهی نفت محمودآباد برگزار شد، به بیان برخی مشکلات حوزه های خبرنگاران در سطح استان اشاره کرد و ادامه داد، موضوع بیمه به عنوان مشکل همه خبرنگاران است و وزارت ارشاد سه روش بیمه ای را مشخص کرده و درهمین راستا برشوری برای بیمه دراین مراسم آماده شده است.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران ادامه داد، بیمه ای تحت عنوان سامانه جامع بیمه هنرمندان وخبرنگاران، بیمه حرف ومشاغل از جمله شیوه ها برای بیمه شدن خبرنگاران و اصحاب رسانه به شمار می رود.

زارع به آمار رسانه های دارای مجوز در استان اشاره کرد و افزود: تاکنون ۴۷۲ مجوز رسانه ها در استان صادره شده و ۱۳۰ کانال تگرامی را مجوز دادیم.

وی درخصوص زمین برای ساخت خانه مطبوعات استان نیز گفت، با هماهنگی استاندار مازندران این خانه در خیابان فرهنگ ساری به خانه مطبوعات واگذار شده وتلاش خواهد شد دراین هفته کلنگ زنی شود تا خبرنگاران نیز از خانه به دوشی دربیایند.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران، گفت، با تعاملی که دوستان رسانه ای درقالب خانه مطبوعات وبسیج رسانه ای دارند، در حد توان مشکلات استان را رصد وبا پیگیری درست اقدام به برطرف کردن مشکلات داشته باشند./مهر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال