امروز : شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت : ۴:۴۲ PM
آخرین اخبار:
راه اندازی آزمایشگاه مرمت اشیاء فرهنگی تاریخی در موزه تاریخ ساری دلایل استیضاح وزیر کشور + اسامی استیضاح‌کنندگان / کدام مازندرانی در جمع آن ها است؟ از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد آماری که عشق کارمندان مازندرانی را به نماینده شدن نشان می دهد/دعوای لیدرهای تلگرامی در غرب مازندران به خاطر دو نامزد انتخابات مجلس/ اعتراض نماینده مازندران به انتخابات شورای عالی استان ها/ یک ساروی جوان ترین سناتور تاریخ استرالیا از پخش شدن آدرس و شماره تفن شخصی تا ماجرای سیلی خودرن از مربی پیشکسوت از ماجرای پخش شدن آدرس و شماره تلفن منزل شخصی تا سیلی خوردن از مربی پیشکسوت و پاره شدن لب ماجرای واگذاری جزیره کیش به چین چیست؟ شاسی بلند جدید بازار ایران به زودی به خیابان می آید (+عکس و مشخصات فنی) نشست خبری انتخاباتی معاون سیاسی استانداری مازندران گرانترین و ارزان ترین بلیط کنسرت متعلق به کدام خواننده ها است؟ / از روزبه نعمت اللهی تا رضا یزدانی

بازگشت بیش از هزار معتاد مازندرانی به زندگی

کمپ +عبارت
    -     کد خبر: 40708
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۵/۲۲|۱۶:۱۳
معاون امور توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی مازندران از بازگشت هزار و ۷۰۰ معتاد به زندگی در چهار ماهه امسال در استان خبر داد.

عبارت:پورفاطمی معاون امورتوسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی مازندران  با بیان اینکه ۷۰کمپ ترک اعتیاد در استان در حال خدمات دهی به معتادان هستند، گفت: هزار و ۷۰۰ معتاد در چهار ماهه امسال در این مراکز بهبود یافتند.

او افزود: ۹۰۰ معتاد متجاهر در طرح جمع آوری نوروزی معتادان مازندرانی به مراکز ترک اعتیاد استان معرفی شدند.

پورفاطمی با بیان اینکه سه مرکز ترک اعتیاد ویژه بانوان در مازندران وجود دارد، گفت: این مراکز در ساری، بابل و عباس آباد برای بانوان مصرف کننده وجود دارد.


او با اشاره به اینکه خدمات درمان برای معتادان متجاهر استان رایگان است، گفت: مصرف کنندگانی که به صورت اختیاری به مراکز ترک اعتیاد استان مراجعه میکنند با پرداخت مبلغ ۷۵۰ هزار تومان می‌توانند از خدمات این مراکز  بهره‌مند شوند.

معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی اداره کل بهزیستی مازندران با بیان اینکه هزار و ۵۵۰ معتاد متجاهر پارسال پاک شدند، گفت: ۷ هزار نفر نیز به صورت  درمان دارویی  پارسال در مراکز ترک اعتیاد استان درمان شدند.

او با اشاره به اینکه ۱۰۰ معتاد متجاهر با طرح مراقبت پس از ترخیص صاحب مسکن شدند، افزود: با این طرح مسکن و وام اشتغال به معتادان بهبود یافته تعلق میگیرد./خبرنگاران جوان

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

راه اندازی آزمایشگاه مرمت اشیاء فرهنگی تاریخی در موزه تاریخ ساری

دلایل استیضاح وزیر کشور + اسامی استیضاح‌کنندگان / کدام مازندرانی در جمع آن ها است؟

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

آماری که عشق کارمندان مازندرانی را به نماینده شدن نشان می دهد/دعوای لیدرهای تلگرامی در غرب مازندران به خاطر دو نامزد انتخابات مجلس/ اعتراض نماینده مازندران به انتخابات شورای عالی استان ها/ یک ساروی جوان ترین سناتور تاریخ استرالیا

از ماجرای پخش شدن آدرس و شماره تلفن منزل شخصی تا سیلی خوردن از مربی پیشکسوت و پاره شدن لب

ماجرای واگذاری جزیره کیش به چین چیست؟

شاسی بلند جدید بازار ایران به زودی به خیابان می آید (+عکس و مشخصات فنی)

نشست خبری انتخاباتی معاون سیاسی استانداری مازندران

گرانترین و ارزان ترین بلیط کنسرت متعلق به کدام خواننده ها است؟ / از روزبه نعمت اللهی تا رضا یزدانی

آخرین آمار مرگ در حوادث کار مازندران/مرگ کسب و کار من است

آرشیو
پربازدیدترین

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

یکی از نمایندگان فعلی ساری رای نمی‌آورد/ شايعه ردصلاحیت برای تخریب رقیب است

کدام مسئولان ارشد جمهوری اسلامی ایران ثروتشان را علنی کردند / از عباس آخوندی تا محمدباقر قالیباف

مهناز افشار از یاسین رامین طلاق گرفت

آرشیو