امروز : دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۶:۴۱ AM
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران:

۳۳ پروژه راهداری و نظارت افتتاح می شود/ فرسودگی ناوگان بار ومسافر

عباسعلی نجفی+عبارت
    -     کد خبر: 41206
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۳|۱۴:۳۹
سرویس : جامعه >> شهری
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: ۳۳ پروژه نظارت و راهداری هفته دولت با اعتبار ۲۱۷ میلیارد ریال در استان افتتاح می شود.

عبارت:عباسعلی نجفی صبح یکشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به افتتاح ۳۳ پروژه با اعتبار ۲۱۷ میلیارد ریال در حوزه راهداری و فنی و نظارت افزود: ۲۵ پروژه در حوزه نظارت و هشت پروژه در حوزه راهداری با هدف سفر ایمن برای کاربران جاده ای اجرا می شود.

وی یکی از پروژه ها را احداث دو دستگاه پلیس راه در گزنگ و سوادکوه اعلام کرد و گفت: این پروژه ها توسط همکاران فنی نوسازی و احداث شد و همچنین پروژه های روکش آسفالت در محورهای روستایی، فرعی و اصلی و ایمن سازی محورها از دیگر طرح ها است.

نجفی ادامه داد: نصب حفاظ های حاشیه و میانه جاده ها، تعمیرات ابنیه فنی از دیگر طرح های هفته دولت است و در سال جاری سه هزار و ۷۰۰ متر نیوجرسی، ۸۵۰ کیلومتر خط کشی در محورهای استان، نصب علائم اخطاری، انتظامی و اخباری به تعداد ۹۶۰۰ عدد، روشنایی نقطه ای در ۱۵ مقطع، اجرای ۷۰۰۰ کیلومتر روشنایی طولی محورها از جمله کارهایی بود که انجام شد.

۱۲ درصد روشنایی محورهای کشور را داریم

وی با بیان اینکه در استان مازندران ۱۲ درصد روشنایی مسیر کشور را دارا هستیم طول مسیرهای روشنایی را ۳۶۰ کیلومتر بیان کرد افزود: اجرای جدول های بنتی از بابل تا ساری از طرح هایی بوده که در حال انجام است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: مینی نیوجرسی در محور آمل بابل و کمربندی بابل در دست اجرا است و علاوه براین در محور بابل – ساری جداول بنتی اجرایی می شود.

نجفی، پاکسازی جاده ها را از جمله تلاش ها بیان کرد و گفت: همچنین بیش از ۷۵۰۰ تن عملیات آسفالت در راههای استان انجام شده است.

وی به سیل اخیر در استان اشاره و اضافه کرد:  در این حادثه چهار دستگاه پل بزرگ در استان تخریب شد و تاکنون در بالارستم قائمشهر پل باکسی ایجاد شد.

وی با اشاره به فعالیت هفت شرکت ترانزیتی در استان گفت: پنج شرکت در حوزه کالا و دو شرکت در حوزه مسافر فعالیت دارند و ۱۲۸ شرکت باربری در استان وجود دارد که ۱۷ هزار و ۲۶۰ راننده با ۱۳ هزار راننده در حوزه مسافری فعالیت دارند.

۴۶۴ پروژه در دست اجرا است

وی عمر ناوگان کالا را بالای ۲۱ سال بیان کرد و تعداد شرکت های مسافربری را ۲۰۴ شرکت برشمرد و گفت: ۶۰ شرکت اتوبوس رانی، ۱۱۳ شرکت مینی بوس رانی، ۱۳ سواری رانی با ۸۷۰۳ راننده و پنج هزار و ۲۳۸ ناوگان فعالیت دارند.

مدیرکل راهداری مازندران متوسط عمر ناوگان سواری رانی را ۱۱.۶ سال بیان کرد.

وی با بیان اینکه ۴۶۴ پروژه با ۴۲۹ میلیارد تومان اعتبار در دست اجرا است گفت: ۱۴۶ پروژه روستایی، ۱۹ پروژه فنی و اجرایی، ۴۲ پروژه بهسازی راهها، ۳۰ پروژه ایمنی راه، ۵۴ پروژه روکش آسفالت و غیره است./مهر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

یکی از نمایندگان فعلی ساری رای نمی‌آورد/ شايعه ردصلاحیت برای تخریب رقیب است

کدام مسئولان ارشد جمهوری اسلامی ایران ثروتشان را علنی کردند / از عباس آخوندی تا محمدباقر قالیباف

آرشیو