امروز : شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت : ۶:۲۹ AM

قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت درهم و قیمت پوند امروز۹۸/۰۶/۰۳

دلار+عبارت
    -     کد خبر: 41221
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۳|۱۵:۴۵
سرویس :
قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان، قیمت یورو ۱۳ هزار تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۱۵۵ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۲۳۰ تومان تعیین شده است.

عبارت:قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روزهای قبل کاهش داشته است. قیمت  دلار در بازار آزاد امروز به 11 هزار و 570 تومان رسید.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش نسبت به دیروز 11 هزار و 550 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 11 هزار و 450 تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با کاهش نسبت به دیروز، 13 هزار  تومان و قیمت خرید 12 هزار و 900 تومان اعلام شده است.

در بازار آزاد قیمت درهم امارات برای روز جاری 3 هزار و 155 تومان و پوند انگلیس 14 هزار و 230 تومان تعیین شده که نسبت به روز قبل کاهش یافته است.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را 11 هزار و 550 تومان ، قیمت یورو را 13 هزار تومان و قیمت پوند انگلیس را 13 هزار و 900 تومان برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت 11 آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت 13 هزار و 252 تومان و 8 ریال می‌فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است./تسنیم

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال