امروز : یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت : ۱:۳۲ PM

دومین جشــنواره اســتانی پویانمایی «شــــار» فراخوان داد

پویانمایی + عبارت
    -     کد خبر: 41598
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۱۷|۱۶:۰۲
اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران، با ارسال فراخوانی از برگزاری دومین جشنواره استانی پویانمایی با عنوان « شار» در مازندران خبر داد.

عبارت : به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران،  پویانمایی یا انیمیشن یکی از فعالیت‌های جذاب است که در مراکز فرهنگی و هنری کانون مورد توجه اعضا است.

کانون مازندران نیز در همین راستا با برنامه ریزی و برگزاری کارگاه‌های متعدد پویانمایی، به آموزش مربیان پرداخته و زمینه انجام این فعالیت را در مراکز هموار ساخت تا از این طریق علاوه بر جذب علاقه‌مندان به این هنر، نقش مهمی در انتقال مفاهیم آموزشی و تربیتی برای آینده سازان ایران عزیز داشته باشد.

بر همین اساس  نخستین جشنواره پویانمایی « شار» در سطح اعضا (کودک و نوجوان )  و مربیان با برگزاری کارگاه‌های آموزشی، کار خود را آغاز نموده‌است و اکنون فراخوان دومین جشنواره، از علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد فرهنگی هنری استان دعوت می نماید.

بر اساس فراخوان جشنواره، این رویداد هنری در سه بخش  : اعضا (کودک و نوجوان ) – مربیان کانون  و بخش آزاد (عموم) با موضوع:

- مازندران پاک ( تفکیک زباله – پسماند – محیط زیست و... )

- ترافیک ( هشدارهای ترافیکی – آموزش فرهنگ ترافیک – تخلفات رانندگی و... )

- اصلاح الگوی مصرف انرژی (آب، برق و...)

- حقوق شهروندی  برگزار خواهد شد.

دومین جشنواره استانی پویانمایی شار  در بخش جنبی، با دو رویداد؛ اکران  پویانمایی‌های منتخب بخش مسابقه ، کانون ، ایران و بین الملل در سینما کانون ساری و کارگاه تخصصی پویانمایی ویژه اعضا و مربیان کانون همراه خواهد بود.

دبیرخانه این جشنواره تقویم اجرایی را این چنین اعلام نمود:

  - ارسال شیوه نامه شهریور 1398

  - آخرین مهلت ارسال فرم مسابقه به همراه عکس کارگردان و عوامل گروه : 15آبان  1398

  - آخرین مهلت ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره :  15 دی‌ماه 1398

  - زمان اعلام آثار منتخب :  15 بهمن ماه  1398

  - زمان برگزاری اختتامیه و معرفی برگزیدگان جشنواره :  اسفند 98 – سالن سینماکانون

شرکت کنندگان می توانند پس از مطالعه شیوه نامه و پر کردن فرم ثبت نام، آثار خود را مرکز استان به نشانی: ساری بلوار امیر مازندرانی، خیابان رودکی(شهبند)جنب بوستان سنگ، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران، واحد آفرینش‌های هنری و در شهرستان‌ها به مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری شهرستان خود ارایه دهند./ تیتر امروز

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال