امروز : سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۱:۳۲ AM
اختصاصی عبارت
وضعیت مدیریتی تیم نساجی در شروع رقابت های لیگ برتر وخیم است؛

پس این مدیرعامل چه شد؟/گشتم نبود نگرد نیست

نساجی+عبارت
    -     کد خبر: 41623
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۲۰|۱۴:۴۶
با گذشت یک ماه از آغاز لیگ برتر فوتبال کشور نساجی مازندران همچنان مدیرعامل خود را نشناخته است. ببر های مازندران که در این فصل با حضور رضا مهاجری روی نیمکت نتایج نسبتا خوبی را به دست آورده اند و در پایان هفته دوم با گرفتن ۴ امتیاز در رتبه دوم جدول قراردارند.اما این تیم پرطرفدار در این فصل هنوز روی آرامش را به خود ندیده است.

عبارت-گروه ورزشی : نساجی از فصل گذشته که برای اولین بار لیگ برتر فوتبال ایران را تجربه کرد با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کرد در ابتدای این فصل نیز نیمی از بازیکنان جدیدش به علت بدهی باشگاه هنوز اجازه ندارند قراردادشان را به ثبت برسانند و برای نساجی به میدان بروند. نیم دیگری از بازیکنان جدید و همچنین بازیکنان فصل قبل هم در آخرین لحظه‌ها توانستند قراردادشان را به ثبت برسانند.

با گذشت یک ماه از آغاز لیگ برتر فوتبال کشور نساجی مازندران همچنان مدیرعامل خود را نشناخته است. ببر های مازندران که در این فصل با حضور رضا مهاجری روی نیمکت نتایج نسبتا خوبی را به دست آورده اند و در پایان هفته دوم با گرفتن 4 امتیاز در رتبه دوم جدول قراردارند.اما این تیم پرطرفدار در این فصل هنوز روی آرامش را به خود ندیده است.

از ابتدای این فصل نساجی درگیر امتیازگیری مالکانش شد. آنها و به خصوص فرهاد صنیعی فر که انگار از تیمداری خسته شده بودند در ابتدا تصمیم به واگذاری این تیم به مالکی جدید را داشتند و حتی در برهه ای این اتفاق نیز افتاد و اژدری برای چند روز مالک نساجی شد. اما در نهایت طی فعل و انفعالی دوباره فرهاد صنیعی فر و رضا حدادیان مالکین سابق به سر کار خود برگشتند اما اوضاع همچنان برای نساجی چی ها آرام نیست.

وضعیت مدیرعامل نساجی همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد و مالکان آن هر هفته قول انتخاب مدیرعامل را می دهند و با پایان هفته این وعده به روزهای بعد موکول می شود . نیاز به گفتن نیست که یک مجموعه بدون مدیر عامل مانند بدنی بدون سر است که نمی تواند بیشتر از چند ثانیه به حیات خود ادامه دهد اما این تیم مظلوم در بین وعده و وعید های مسئولین دنبال ذره ای آرامش است تا مثل همیشه هر هفته شادی را به خانه های مازندرانی ها و لبخند را به لبانشان بیاورد. هرچند که در این مدت بدون مدیر عامل ، بدون پرداختی منظم به بازیکنان و با انبوهی از بدهی های روی دست مانده ، امید شهر خسته همچنان رسالتش را بی هیچ منتی انجام میدهد.

 این چند روزه از گوشه کنار باشگاه نساجی اسم های بزرگ و کوچکی به گوش رسیده و در فضای مجازی هم هر روز نام یکی دو شخصیت مهم نام برده می‌شود، اما مدیرعامل واقعی را صنیعی‌فر و حدادیان باید معرفی کنند. یکی از دلایلی که این اتفاق هنوز صورت نگرفته اختلاف میان این دو نفر می باشد که در این شرایط تیم که شروع خوبی را در لیگ داشته چیزی جز هدر دادن زمان و از بین بردن تمرکز تیم را در پی نخواهد داشت. 

با این اوصاف همچنان امیدواریم مشکلات وگره ها از پیش پای این تیم ریشه دار و پر هوادار فوتبال ایران که اتفاقا تنها نماینده 3 استان شمالی کشور در این فصل لیگ برتر نیز می باشد برداشته شود و روز های خوب برای ببر های بیشه ی مازندران به زودی از راه برسد قبل از اینکه دیر شود و حسرت فرصت های از دست رفته دوباره گرد نا امیدی را بر شهر خسته بپاشد.

 

 

 

                                                                                                                                                          بازنشر این مطلب با ذکر نام عبارت مجاز است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال