امروز : سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۱۶ PM
اختصاصی عبارت
طلسم مدیرعاملی نساجی شکست؛

مدیرعامل نساجی بالاخره مشخص شد/ علیرضا اسدی دبیر کل سابق فدراسیون فوتبال

علیرضا اسدی+عبارت
    -     کد خبر: 41659
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۲۲|۰۳:۲۵
پس از کش و قوس های فراوان دقایقی پیش بالاخره مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران معرفی شد. علیرضا اسدی کسی است که مالکین نساجی، آقایان فرهاد صنیعی فر و رضا حدادیان برای پست مدیرعاملی این باشگاه ریشه دار و پرطرفدار شمال کشور در نظر گرفته اند. کارنامه ی مدیرعامل جدید تا حد زیادی قابل قبول است و باید دید کشتی نساجی با ناخدای جدیدش در دریای پر تلاطم این فصل لیگ برتر چگونه خود را به ساحل امن خواهد رساند.

عبارت - گروه ورزشی: پس از کش و قوس های فراوان دقایقی پیش بالاخره مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران معرفی شد. علیرضا اسدی کسی است که مالکین نساجی، آقایان فرهاد صنیعی فر و رضا حدادیان برای پست مدیرعاملی این باشگاه ریشه دار و پرطرفدار شمال کشور در نظر گرفته اند. کارنامه ی مدیرعامل جدید تا حد زیادی قابل قبول است و باید دید کشتی نساجی با ناخدای جدیدش در دریای پر تلاطم این فصل لیگ برتر چگونه خود را به ساحل امن خواهد رساند. 

علیرضا اسدی (زاده ۱۳۴۱) بازیکن سابق فوتبال اهل ایران و دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال ایران است. وی فعالیت‌های ورزشی را از رشته شنا و قهرمانی در رده نوجوانان آموزشگاه‌های ایران در سال ۱۳۵۳ آغاز کرد، سپس به عضویت در تیم منتخب بسکتبال آموزشگاه‌های تهران در سال ۱۳۵۶ در آمد، وی از سال ۵۷ تا ۵۹ عضو تیم فوتبال جوانان و امید راه‌آهن شد.سپس در سال ۱۳۵۸ به تیم ملی فوتبال جوانان ایران دعوت شد، اسدی فوتبال را در باشگاه‌های اکباتان، راه‌آهن و همچنین در تیم بنیاد شهید به عنوان کاپیتان ادامه داد. اسدی در سال‌های ۱۳۵۶ تا ۱۳۶۶ به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد و دو بازی ملی درکارنامه خود ثبت کرد. وی در بهمن ماه ۱۳۹۳ به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران انتخاب شد. مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران علاوه بر تحصیلات آکادمیک تربیت بدنی ، مدرک دکتری خود را در رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کرد.

از نکات قابل توجه این است که دکتر علیرضا اسدی در فصل گذشته سمت مدیرعاملی باشگاه تراکتورسازی تبریز را بر عهده داشت. علاوه بر این از دیگر سمت های ورزشی وی میتوان به مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی (۱۳۹۰) نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های دانشجویی ایران (۱۳۹۱) سرپرست فدراسیون پزشکی و ورزشی ایران در سال ۹۳ دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران (بهمن ۱۳۹۳ – تیر ۱۳۹۶) نام برد.

طبق شنیده ها اسدی قصد دارد علی دهقانی، معاون ورزشی فصل گذشته باشگاه تراکتور را به عنوان قائم مقام خود معرفی کند و بعد از بازی با سایپا نیز احتمالا تکلیف سرپرست تیم نساجی نیز مشخص می شود.

 

    بازنشر این مطلب با ذکر نام عبارت مجاز است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال