امروز : جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۴۹ AM

استاندار ولگاگراد: اجرای دقیق مفاد تفاهمنامه مشترک بین ولگاگراد و مازندران مورد تاکید است

استاندار ولگاگرد + عبارت
    -     کد خبر: 42170
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۷/۳|۲۰:۳۹
استاندار ولگاگراد: اجرای دقیق مفاد تفاهمنامه مشترک بین ولگاگراد و مازندران مورد تاکید است استاندار ولگاگراد روسیه در نشست با هیات اقتصادی مازندران در ولگاگراد، بر اجرای دقیق مفاد تفاهمنامه مشترک بین ولگاگراد و مازندران درباره افتتاح سرای تجاری در ولگاگراد تاکید کرد.

عبارت : “آندری بوچاروف” امروز در دیدار با استاندار مازندران و هیات اقتصادی همراه ایشان در ولگاگراد با خیرمقدم به طرف ایرانی و ابراز خرسندی از میزبانی هیات مازندران، سطح این هیات را بسیار بالا توصیف کرد و با اشاره به سفر سال گذشته خود به مازندران، این استان را دارای قابلیت های بسیار زیاد و زمینه های همکاری آن با ولگاگراد را نیز فوق العاده توصیف کردند.
وی ضمن تشریح وضعیت ولگاگراد برای هیات مازندران، به تفاهمنامه سال گذشته بین دو استان اشاره و اجرای دقیق مفاد آن را مورد تاکید قرار دادند.
استاندار ولگاگراد با ابراز خرسندی از افتتاح سرای تجاری در ولگاگراد نقش این سرا را در معرفی توانمندی های استان مازندران بسیار حائز اهمیت دانست.
بوچاروف از بازدید سال گذشته خود در بندر امیرآباد گفت و استفاده از ظرفیت این بندر برای دسترسی استان ولگاگراد به آبهای گرم خلیج فارس را مورد تاکید قرار داد.
وی با اشاره به تلاش و برنامه های استاندار مازندران، آقای حسین‌زادگان را توانمند و پرانرژی توصیف کردند و از طرفی مازندران را در بین سایر استانهای دیگر کشور جمهوری اسلامی دارای تفاوت و برجستگی خاص عنوان و خاطرنشان کرد: با توجه به پیشینیه تاریخی این استان و ظرفیتهای بسیار خوبی که از آن سراغ داریم می تواند به عنوان استان پایلوت و محور همکاری های ولگاگراد و روسیه با جمهوری اسلامی ایران قرار بگیرد.
این نماینده عالی دولت در ولگاگراد، تولیدات کشاورزی استان مازندران و ولگاگراد را حائز اهمیت دانست و بر استفاده بیشتر از ظرفیتهای دو استان و تامین نیازهای دو کشور تاکید کرد.
سرای تجاری مازندران در ولگاگراد عصر روز گذشته با حضور استاندار و رئیس اتاق بازرگانی مازندران به عنوان نمایندگان بخش دولتی و خصوصی و همچنین استاندار و رئیس اتاق بازرگانی ولگاگراد در 76 ویترین افتتاح شد./ پایگاه خبری اتاق بازرگانی مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال