امروز : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۴۵ PM
در مصاحبه مدیرکل بیمه سلامت مازندران مطرح شد:

تشریح برگزاری آزمون وسع برای برخوداری از بیمه اجباری

دکتر رسول ظفرمند + عبارت
    -     کد خبر: 42305
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۷/۳|۱۵:۰۹
دکتر رسول ظفرمند در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در ارتباط با برگزاری آزمون وسع اظهار کرد: بر اساس بند الف ماده ۷۰ قانون برنامه ششم توسعه کشور مبنی بر اجباری بودن بیمه پایه برای همه افراد جامعه هیأت دولت آئین نامه اجرای بیمه پایه اجباری را به تصویب رسانده است.

عبارت : دکتر رسول ظفرمند  در ارتباط با برگزاری آزمون وسع اظهار کرد: بر اساس بند الف ماده 70 قانون برنامه ششم توسعه کشور مبنی بر اجباری بودن بیمه پایه برای همه افراد جامعه هیأت دولت آئین نامه اجرای بیمه پایه اجباری را به تصویب رسانده است.

وی با اعلام اینکه  همه افراد فاقد بیمه برای دریافت خدمات درمانی بیمه سلامت به مراکز آن در سطح شهرستان‌ها مراجعه کنند، افزود: با توجه به سطح درآمدی افراد و اجرای عادلانه خدمات سلامت برگزاری آزمون وسع که تعیین کننده توانایی مالی هر فرد است در دستور کار متولیان امر قرار دارد.

مدیرکل بیمه سلامت خاطر نشان کرد: متولی اصلی برگزاری آزمون وسع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

وی خاطر نشان کرد: تعیین سطح درآمدی در ابتدا توسط وزارت رفاه انجام می‌شود و این وزارتخانه میزان درآمد افراد را تعیین می‌کند.

دکتر ظفرمند ادامه داد: پس از تعیین میزان درآمد افراد سازمان بیمه سلامت نسبت تاییده دریافت خدمات بیمه سلامت اقدام می‌کند.

وی با اعلام اینکه در صورت عدم شرکت افراد در آزمون وسع میزان حق بیمه تعیین شده ممکن است با سطح مالی آنها مطابقت نداشته باشد، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده 6 ماه برای تعیین سطح درآمدی افراد وقت گذاشته شده است.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران، خاطر نشان کرد: پروسه برگزاری آزمون و نحوه مراجعه افراد به ادارات یا سایت‌های وازرت تعاون اطلاع رسانی می‌شود./ بیمه سلامت استان مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو