امروز : چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۲۵ PM

با حضور استاندار مازندران؛ سرای تجاری مازندران در ولگاگراد روسیه افتتاح شد

استاندار + عبارت
    -     کد خبر: 42311
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۷/۶|۱۵:۴۹

عبارت :  سرای تجاری مازندران در ولگاگراد روسیه با حضور حسین زادگان استاندار مازندران و معاون اول استاندار ولگاگراد افتتاح شد.
استان ولگاگراد روسیه به مرکزیت شهری به همین نام با بیش از یک میلیون جمعیت در جنوب غربی روسیه و یک شهر مدرن و بزرگ در شرق منطقه ولگاست که به طول 90 کیلومتر در ساحل ولگا قرار دارد‪.
بسیاری از تجار و بازرگانان با توجه به ساحلی‌بودن و شباهت‌های زیاد به استان مازندران موقعیت حمل و نقل، جغرافیایی، کشاورزی و صنعت آن را بهتر از آستاراخان ارزیابی کرده‌اند بنابراین این استان می‌تواند به‌طور قطع دروازه‌ای برای ورود به استان‌های دیگری چون روستوف(Rostov) و ساراتف، و پس از آن هدف‌گذاری برای اروپای شرقی باشد.
استان ولگاگراد با ۱۱۴ کشور دنیا همکاری دارد و صادرکنندگان می توانند به راحتی محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کنند بنابراین فرصت خوبی برای صادرکنندگان و تجار مازندرانی محسوب می شود که با توجه به ظرفیت های استان با راه اندازی سرای تجاری در این استان می توان شاهد رونق تجاری در منطقه بود.
در نتیجه‌ی رایزنی‌های انجام‌شده طی دو سه سال گذشته، سرانجام در دوم مهرماه سال جاری سرای تجاری مازندران در طبقه فوقانی اتاق بازرگانی شهر ولگاگراد با بیش از 100 غرفه راه‌اندازی و در مراسمی رسمی با حضور استاندار مازندران و ولگاگراد، روسای اتاق های بازرگانی و نمایندگان بخش دولتی و خصوصی رسما افتتاح شد./ پایگاه خبری اتاق بازرگانی مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو