امروز : یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۲۵ PM
رییس اتاق بازرگانی مازندران در افتتاحیه سرای تجاری استان مطرح کرد:

راه اندازی سرای تجاری ولگاگراد فرصت مناسب برای افزایش مبادلات تجاری با روسیه

مهاجراتاق بازرگانی مازندران + عبارت
    -     کد خبر: 42312
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۷/۳|۱۵:۳۲

عبارت : مهاجر دارابی، رییس اتاق بازرگانی مازندران گفت: راه اندازی سرای تجاری ولگاگراد را فرصت مناسبی برای افزایش مبادلات تجاری با روسیه فراهم می کند.
به گزارش پایگاه خبری اتاق بازرگانی مازندران عبداله مهاجر دارابی، رییس اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی مازندران در مراسم افتتاحیه سرای تجاری ولگاگراد آن را سرآغاز توسعه تجارت و مبادلات اقتصادی بین دو استان برشمردو اظهار کرد: هدف ما از راه اندازی سرای تجاری در استان ولگاگراد، استفاده از ظرفیت های دو استان و افزایش ارتباط تجار دو کشور می باشد و اتاق بازرگانی دو کشور به عنوان نمایندگان بخش خصوصی مسوولیت مهمی دارند.
وی با تاکید بر ارتقای تجارت بین دو استان، افزود: همانطور که در سال گذشته قول تاسیس سرای تجاری را به بخش خصوصی دادیم امروز نیز نوید ارتقای تجارتی بین دو استان را به تجار دو کشور می دهیم و امیدوارم روزی جشن افزایش مبادلات تجاری بین دو استان را بگیریم.
مهاجر دارابی راه اندازی سرای تجاری ولگاگراد را فرصت مناسبی برای افزایش مبادلات تجاری با روسیه دانست و ادامه داد: استان ولگاگراد روسیه ظرفیت های خوبی برای تجار مازندران دارد و می تواند دروازه ای برای ورود به استان های دیگر روسیه برای مبادلات اقتصادی باشد.
رییس اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی مازندران با بیان اینکه استان ولگاگراد با 114 کشور دنیا مبادلات اقتصادی دارد، گفت: در حال حاضر استان مازندران با کشور روسیه تبادل کشاورزی در زمینه گل، سبزی و محصولات شیلاتی دارد که افتتاح سرای تجاری ارتباط دو سویه بین تجار ایرانی و روسیه را فراهم می کند که تجار مازندران باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کنند./ اتاق بازرگانی مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو