امروز : جمعه ۹ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۱۱ PM
اختصاصی عبارت
حکم رئیس شورای شهر نشتارود به جرم غیر اخلاقی صادر شد؛

(م. ج) به ۲ سال حبس محکوم شد/ نگاهی به مهمترین رسوایی‌های اخلاقی مسئولان در سال‌های اخیر/ امان از دوربین مخفی

شواری شهر+عبارت
    -     کد خبر: 42680
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۷/۱۲|۱۶:۵۹
سرویس : سیاست >> دولت
بازداشت‌ اعضای شوراهای شهر و شهرداران شهرهای مختلف ایران نسبت به گذشته شتاب بسیار زیادی به خود گرفته است؛ از بازداشت یکی از اعضای شورای شهر گلستان و رییس شورای شهر فردوسیه، رییس شورای اسلامی بروجرد و بهارستان تا یکی از اعضای سابق شورای شهر چهارباغ و عضو شورای شهر رباط‌کریم و چند عضو شورای شهر شهریار و عضو شورای شهر صدرا و چهار عضو شورای شهر بیله‌سوار.

عبارت - گروه سیاسی: رئیس شورای اسلامی نشتارود به تحمل دو سال حبس محکوم شد. حجت الاسلام اکبری رئیس کل دادگستری مازندران در این خصوص گفت : رئیس سابق شورای اسلامی نشتارود به نام (م_ج)  برابر رای شعبه اول دادگاه نشتارود به اتهام انتشار تصاویر مستهجن به تحمل دو سال حبس و جزای نقدی محکوم شد.

چندی پیش خبر بازداشت این فرد به اتهام انتشار محتویات مبتذل و عمل منافی عفت اعلام شده بود. مثل اینکه فیلمی غیراخلاقی از این فرد در فضای مجازی و در سفر تفریحی خارج از کشور انتشار پیدا کرده بود.

پس از این ماجرا این عضو شورای اسلامی استعفای خود از شورا را کتبا اعلام و از سمتش کناره گیری کرد.

مدتی است انتشار فیلم های غیر اخلاقی مسئولان در رده های مختلف به چالشی اخلاقی در کشور بدل شده.

نگاهی به جنجالی ترین اتفاقات اخلاقی در کشور

بازداشت‌ اعضای شوراهای شهر و شهرداران شهرهای مختلف ایران نسبت به گذشته شتاب بسیار زیادی به خود گرفته است؛ از بازداشت یکی از اعضای شورای شهر گلستان و رییس شورای شهر فردوسیه، رییس شورای اسلامی بروجرد و بهارستان تا یکی از اعضای سابق شورای شهر چهارباغ و عضو شورای شهر رباط‌کریم و چند عضو شورای شهر شهریار و عضو شورای شهر صدرا و چهار عضو شورای شهر بیله‌سوار.

 در مازندران نیز مسئله ی شورای شهر بابل و انتشار فیلم غیر اخلاقی چند تن از نمایندگان مردم در شورای این شهر حاشیه های زیادی به دنبال داشت. مجتبی روحانی امام جمعه بابل در آن زمان اینگونه به این مسئله واکنش نشان داده بود: «این افراد رذل در شورای شهر با همکاری برخی از افراد در بیرون، گردن کلفتی کردند و زنی را در این رابطه به فحشا کشاندند و دام پهن کردند. پول‌های کلانی برای حذف فیلم‌های غیر اخلاقی خود رشوه دادند و این خفت بارترین صحنه است که جانور‌هایی این چنین در این شهر نفوذ کنند». در این ماجرا محکومین جمعاً به ۱۹ سال حبس، ۳۳ سال محرومیت از حقوق اجتماعی و ۵۴۰ ضربه شلاق محکوم شدند.

همچنین انتشار فیلمی منتسب به احمدعلی مقیمی نماینده سابق نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس در همین هفته های گذشته حواشی بسیاری را در پی داشته است. البته نماینده سابق شرق مازندران این فیلم را جعلی خواند و دلیل این دروغ بافی را مقاومت خود در برابر خواسته های یک رشوه بگیر اعلام کرد. اما تعدد این قبیل اتفاقات نشان دهنده ی مشکل ریشه ای در این زمینه است که با پیگیری های دستگاه قضا و پرسشگری مردمی امیدواریم دیگر شاهد این اتفاقات دور از شان در بدنه مدیریتی کشور نباشیم.

رییس کل دادگستری مازندران در این باره تاکید کرد: رویکرد جدیددستگاه قضایی قاطعیت در برخورد با انواع جرایم به ویژه جرایم منافی عفت عمومی و اخلاقی است.

 

بازنشر این مطلب با ذکر نام عبارت مجاز است.

اخبار مرتبط
رئیس سابق شورای شهر بابل برای انتخابات مجلس می آید (ع . ز) به شلاق و جریمه نقدی محکوم شد / نشر اکاذیب کار دست آقای جنجالی داد شهرداری در صدد تولید مصالح از پسماند بازگشتی / ساختمان شهرداری باغ موزه می شود / اجرای طرح جامع شهری و دسترسی به صفی آباد به زودی مدینه خطاب به رجبی: نکند خواهر شما ژن برتر است؟ /دُم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟ / قاسمی خطاب به کیادهی: انگار همه اینهایی که اینجا هستند بی سوادند/ زلیکانی: سهم من از نیروی های وارد شده به شهرداری در سال ۹۸ نزدیک به صفر است از ماجرای عقد موقت تا تقاضای پول نقد و اطلاعات از مقیمی پشت پرده انتشار فیلم غیراخلاقی منتسب به نماینده سابق بهشهر چیست؟ بازداشت رئیس شورای یکی از شهرهای مازندران به خاطر یک فیلم غیراخلاقی نگاهی به چند آزمایش علمی غیراخلاقی و وحشتناک در طول تاریخ رابطه غیراخلاقی زوری با بازیگر زن ایرانی شبکه GEM! واکنش دو فوتبالیست مطرح به انتشار صحنه های غیراخلاقی‌شان با یک زن!

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

نـشـستـه در غبـار

مردی که قدش به زانوی شهر هم نمی‌رسید بر شانه‌های ساری نشاندیم

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

آرشیو