امروز : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۲۰ PM

دو طرح آبرسانی در بهشهر به بهره برداری می رسد

ابفا + عبارت
    -     کد خبر: 42840
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۷/۱۳|۱۷:۴۴
مدیر امور آب و فاضلاب شهری بهشهر از افتتاح دو طرح آبرسانی در این امور خبر داد و گفت: این طرحها در راستای توزیع، تامین و تقویت فشار آب شرب مشترکین شهرهای خلیل شهر و رستم کلا مورد بهره برداری قرار می گیرد.

عبارت :  مهندس گودرزی با بیان اینکه طرح آبرسانی در شهر خلیل شهر شامل حفر وتجهیز یک حلقه چاه با پیش بینی آبدهی ۱۲ لیتر در ثانیه، احداث  ۱۲ کیلومتر خط انتقال، در اقطار ۱۶۰ و ۲۵۰ و ۳۱۵ میلی متر با جنس پلی اتیلن، مخزن ذخیره به حجم  ۲۶۰۰   مترمکعب و ۲ ایستگاه پمپاژ بوده است، افزود :  برای اجرا و تکمیل این طرح درمجموع ۷۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شد.

وی، با اشاره به اینکه تاکنون عملیات احداث خط انتقال آب وحفر چاه مذکور ، ۱۵۰۰متر مکعب مخزن ذخیره و یک واحد ایستگاه پمپاژ به اتمام رسید، تصریح کرد: ۲ کیلومتر شبکه توزیع در راستای زون بندی شبکه آب شرب و نیز برق رسانی به چاه جدید الحفر و تجهیز آن و احداث یک واحد ایستگاه پمپاژ  با دبی ۶۰ لیتر بر ثانیه در حال اجرا و در آینده نزدیک به اتمام می رسد. 

مدیر امور آبفای بهشهر ادامه داد: با بهره برداری از این طرح کمبود آب شرب ۴۲۰۰  مشترک برطرف می شود.

مهندس گودرزی  از اجرای طرح آبرسانی به شهر رستم کلا تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: این طرح شامل حفر و تجهیز یک حلقه چاه آب شرب با پیش بینی آبدهی ۱۲ لیتر در ثانیه و اجرای ۱۰۰۰ متر خط انتقال ۱۶۰ میلی متر  می باشد.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح ۳ کیلومتر خط انتقال ، یک باب مخزن ذخیره به ظرفیت ۲۰۰ متر مکعب احداث شد، افزود: با تکمیل و افتتاح  این طرح  کمبود آب شرب ۷۰۰۰  مشترک در این شهر برطرف می شود.

مدیر امور آبفای بهشهر اعتبار درنظر گرفته شده برای اجرا و تکمیل این طرح را ۱۰ میلیارد ریال عنوان کرد.

گفتنی است امور آبفای بهشهر با تحت پوشش قرار دادن شهرهای بهشهر، رستم کلا و خلیل شهر۴۲ هزار مشترک آب را تحت پوشش خدمات خود دارد. / شرکت آبفا شهری مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو