امروز : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۱۶ PM
دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران:

استان های شمالی ، کلان استان محسوب می شوند

عباس زارع + عبارت
    -     کد خبر: 43011
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۷/۱۷|۱۳:۳۱
سرویس : جامعه >> شهری
عباس زارع با بیان اینکه سه استان شمالی مازندران و گلستان و گیلان دارای مشترکات فرهنگی و گردشگری زیادی هستند گفت که. این اشتراکات دلیل نگرش کلان به سه استان شمالی است.

عبارت : دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران در دیدار اهالی رسانه استان گلستان با حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی استانداری  با ارائه گزارشي از تعامل رسانه اي استان هاي شمالي گفت: با تشكيل اتحاديه رسانه اي شمال كشور ( خزر) و تعاملات بوجود آمده، اميدواريم رسانه ها  در روند توسعه استان هاى شمالي كشور تاثير گذار باشند.
وى افزود: استان هاي شمالي كشور يك كلان استان هستند و نيازهاى مشترك دارند و اين تعاملات مي تواند در توسعه همه جانبه اين استان ها تاثيرگذار باشد.
حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران نیز در این جلسه ضمن خيرمقدم به خبرنگاران و اهالي رسانه گفت: امروز گفتن ورشنيدن يك فضيلت است و گفتمان سازى نياز امروز جامعه مي باشد كه رسانه ها نقش اساسي در اين راه دارند.
وى افزود: مسئولين بايد نقد هاى سازنده رسانه ها را مورد توجه قراردهند زيرا با گذر از اين مسائل است كه مي توان به پيشرفت رسيد.
حسن نژاد به قابلیت های مشترک استان های شمالی در جهت توسعه اشاره کرد و گفت: تعامل مناسب این استان ها فرصتي براى هم افزايي جهت بهبود وضع موجود است.
وى اميد آفريني را در جامعه از ضروريات و وظيفه رسانه ها دانست و افزود: اميدآفريني در  جامعه در درون خود مطالبه آفريني دارد و وظيفه ما اميدآفريني است./دبیرخانه شورای اطلاع رسانی مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو