امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۴۷ PM
گفتگو های بلدیه
همت محمدنژاد شهردار جویبار در گفتگو با عبارت مطرح کرد؛

با ۱۷ میلیارد بدهی شهرداری را تحویل گرفتم / زباله سوز ساری مشکل ما را هم حل می کند / پیگیر احداث موزه کشتی هستیم

همت محمدنژاد+عبارت
    -     کد خبر: 43480
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۷/۲۳|۱۶:۱۳
سرویس : جامعه >> شهری
گفتگو های بلدیه عنوان پرونده ای است که در آن عبارت به صورت اختصاصی با شهرداران شهر های مختلف استان مازندران به گفتگو می پردازد و از طریق آن می توانید در جریان آخرین اخبار جاری در شهرداری ها ، مباحث روز و اتفاقات پیرامون آن قرار بگیرید.

عبارت - گفتگو های بلدیه : همت محمدنژاد شهردار جویبار که به تازگی به این سمت منصوب شده در گفتگویی با عبارت به بیان مشکلات و پروژه های شهرداری جویبار پرداخت.

وی با اشاره به مشکلات مالی که از قبل گریبانگیر این سازمان بود گفت: شهرداری را با 17 میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتم و ماهی 1 میلیارد و 50 میلیون تومان هم باید حقوق کارکنان را پرداخت کنیم و از آن جایی که وضعیت درآمد پایدار در شهر جویبار مناسب نیست می شود گفت بزرگترین مشکل شهرداری همین بحث مالی است.

وی با ابراز امیدواری از به سرانجام رسیدن نیروگاه زباله سوز ساری اظهار کرد: ما نیز مثل اکثر شهر های شمالی با معضل پسماند روبرو هستیم. کارهایی را هم در بحث تفکیک زباله از مبدا انجام دادیم و پیگیر این موضوع هستیم اما اگر نیروگاه ساری افتتاح شود با توجه به نزدیکی شهر ما به آن و ظرفیت بالای این مجموعه احتمالا دیگر مشکلی بابت پسماند ما را تهدید نخواهد کرد.

محمد نژاد میزان تولید پسماند روزانه ی جویبار را تقریبا 60 تن اعلام کرد.

شهردار جویبار با اشاره به نقش گردشگری در رشد و توسعه شهر افزود: طی یک ماهی که بنده به عنوان شهردار جویبار فعالیت می کنم در این زمینه مشغول پیگیری یک پروژه ی فرهنگی، ورزشی و توریستی در شهر جویبار هستیم که اگر این پیگیری ها به سرانجام برسد اتفاقات خوبی دراین زمینه رخ خواهد داد.

همت محمد نژاد از پیگیری برای احداث موزه کشتی در پایتخت کشتی جهان خبر داد.

وی برنامه بعدی شهرداری را ساماندهی جمعه بازار جویبار عنوان کرد که می تواند نقش مهمی در گردشگر پذیری این شهر داشته باشد.

همچنین به گفته ی شهردار ، بازپیرایی شهری و المان های میادین اصلی شهر، ترمیم آسفالت و مسئله ی جمع آوری و هدایت آب های سطحی از پروژه های دیگر این سازمان برای تغییر چهره ی شهر جویبار می باشد.

محمدنژاد گفت: با توجه به وضعیت نه چندان مناسب شهرداری از لحاظ مالی، اگر استانداری برای تکمیل طرح ها و بخصوص پروژه ی هدایت آب های سطحی که جای کار بسیاری دارد، بتواند بودجه ای به ما تخصیص دهد مطمئنا کار با سرعت بیشتری پیگیری خواهد شد.

وی افزود: سازمان برنامه و بودجه قول داده که با اتمام کار تک پروژه ها کمک هایی به ما انجام دهد که امیدواریم هرچه زودتر این اتفاق بیفتد و بتوانیم تا جایی که مقدور است و از دستمان بر می آید به رشد و آبادانی شهر کمک کنیم.

گفتی است شهرستان جویبار با ۸۰ هزار نفر جمعیت در نزدیکی ساری مرکز استان مازندران قرار دارد.

 

بازنشر این مطلب با ذکر نام عبارت مجاز است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو