امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱:۵۵ AM

نمایشگاه فرهنگی - قرآنی صحیفه سبز گشایش یافت

عکس + عبارت
    -     کد خبر: 43998
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۱|۱۳:۱۴
پانزدهمین نمایشگاه فرهنگی - قرآنی صحیفه سبز مازندران با ۱۰۰ غرفه در بابل کار خود را آغاز کرد.

عبارت : عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران صبح امروز در بابل، در آیین گشایش نمایشگاه قرآنی صحیفه سبز مازندران گفت: ترویج فرهنگ قرآن و معارف اهل بیت«ع» از ارکان اساسی رسالت ماست که با قوت و حمایت خداوند آن را استمرار می بخشیم.

 
وی برپایی نمایشگاه های بزرگ قرآنی را نوعی ارائه خدمات معنوی و الهی دانست که با پرداختن به آن، می توان در پیشبرد سایر امور فرهنگی و اجتماعی به موفقیت های خوبی دست یافت.
 
قاسم عزیززاده گرجی مسئول برگزاری نمایشگاه صحیفه سبز صبح نیز در مراسم  افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه صحیفه سبز با بیان اینکه پانزدهمین نمایشگاه صحیفه سبز با حضور ناشران داخلی از اول آبان ماه  شروع به کار کرد افزود: این نمایشگاه در ۱۰۰ غرفه و به مدت یک هفته در مصلی بابل برپا است و مهمترین هدف این نمایشگاه عرضه کتاب و محصولات ناشران معتبر کشور ازجمله آثار حضرت آیت الله جوادی، ارائه محصولات بزرگترین نرم افزار خاورمیانه به نام نور وهمچنین  ارائه خدمات فرهنگی به موسسات در سه حوزه کودک ونوجوان، مراکز فرهنگی و تبیین انقلابی اندیشکده یقین است.
 
مسئول برگزاری نمایشگاه صحیفه سبز مازندران از دیگر اهداف برپایی نمایشگاه امسال را ترویج فرهنگ قرآنی در تمام شهرهای استان مازندران بیان کرد و گفت: امسال برای اولین بار قرار است تبیین  فرهنگ انقلابی اندیشکده  در این نمایشگاه بر گزار  شود.
 
وی در پایان یادآور شد: از ظرفیت های خوب این نمایشگاه ارائه فرهنگ قرآنی به عنوان زمینه سازی در تغییر رفتار در جامعه است./ روابط عمومی ارشاد اسلامی مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال