امروز : چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۱:۰۶ AM
یادداشت
در پی خطبه های دهم آبان حجت الاسلام مجتبی روحانی؛

دو پرسش از امام جمعه بابل

ایرج نیاز آذری+عبارت
    -     کد خبر: 44470
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۱۱|۱۶:۵۰
برادر نماینده بابل در یادداشتی که در اختیار عبارت قرار داده اظهارات پوپولیستی امام جمعه بابل را مورد انتقاد قرار داده و از وی دو سوال منطقی پرسیده است. در ادامه متن یادداشت ایرج نیاز آذری را میخوانید

عبارت: حجه الاسلام مجتبی روحانی امام‌جمعه بابل در خطبه های دهم آبان، دستگاه های اجرایی و نمایندگان را به مطالبه گری و یقه‌دری جهت حل مشکلات مردم دعوت کرد. وی همچنین خواستار حمایت و پیگیری رسانه های گروهی در این راستا شد.

ضمن احترام و تاکید بر دعوت و دغدغه سازنده خطیب محترم جمعه، نگارنده این سوال را از ایشان می پرسد که حضرتعالی با تریبونی که در اختیار دارید و از اعتبار و منصبی که به عنوان نماینده ‌مقام ‌معظم ‌رهبری برخوردارید در طول "۲۰ سال" امامت جمعه شهرستان بزرگ بابل تاکنون چه نوع سازماندهی، همکاری و  مطالباتی را از نهادهای مختلف زیر نظر رهبری، ظرفیت نمایندگان و مجالس ادوار، دولت های گذشته و فعلی جهت توسعه شهرستان و حل مشکلات مردم داشته اید و چقدر از ظرفیت های گسترده ملی و نهادهای مهم اقتصادی زیر نظر رهبری جهت محرومیت زدایی و ایضا توسعه شهرستان بابل استفاده عملی و اجرایی نموده اید و اقدامات شما چه نتایجی در برداشته است!؟

پرسش دوم افکار عمومی این است که با توجه به نقش فراجناحی و پدرانه ای که باید ائمه جمعه داشته باشند برای همگرایی کنشگران توسعه و نیروهای دلسوز شهرستان پس از انتصاب به عنوان امام جمعه چه اقداماتی انجام داده اید!؟ و چرا روند همگرایی بابل دوستان  پس از ارتحال آیت‌الله‌روحانی رحمت الله که در چارچوب همایش رشد و توسعه بابل(۷۳تا۷۵) در دفتر امام جمعه سازماندهی شده بود متوقف گردیده است!؟


ایرج نیازآذری
روزنامه نگار وفعال فرهنگی و اجتماعی

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال